MetLife: Konkurs dla małych firm

0
356

 „Każdy ważny w pracy” to hasło nowego konkursu MetLife. Do udziału w nim ubezpieczyciel zaprosił wszystkich pracowników i pracodawców małych firm (zatrudniających do 20 osób), w których dba się o indywidualne potrzeby pracowników.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy wypełnić formularz na specjalnej stronie kazdywaznywpracy.pl, w którym należy zamieścić opis tego, jak firma dba o pracowników. Można też dołączyć zdjęcie lub wideo.

– Z badania, które przeprowadziliśmy w tym roku wśród pracowników małych firm, dowiedzieliśmy się, że około 80% pracowników oczekuje indywidualnego traktowania, uwzględniającego różnorodność swoich osobistych preferencji i oczekiwań. W MetLife cenimy indywidualne podejście do potrzeb ludzi, dlatego chcemy nagradzać firmy, które tworzą dobre miejsca pracy – mówi Aneta Świercz-Grądkowska, dyrektor Departamentu Marketingu MetLife.

Autorzy trzech najlepszych uzasadnień otrzymają nagrody: SmartWatch, do 4 tys. zł na firmową imprezę lub pakiet na promocję firmy w social mediach. O wyborze zgłoszenia decyduje jakość uzasadnienia, w wyborze zwycięzców pomogą również głosy, które można oddawać na w/w stronie.

Raport z badania MetLife „Pozyskiwanie i utrzymanie pracowników w małej firmie: najważniejsze czynniki” zrealizowanego w marcu i kwietniu 2019 r. prezentuje wyniki sondażu zrealizowanego na reprezentatywnej próbie pracowników małych firm. Celem badania przeprowadzonego wspólnie z firmą badawczą SW Research, była analiza tych potrzeb i oczekiwań pracowników małych firm, które mają największy wpływ na ich lojalność i przywiązanie do miejsca pracy.

(AM, źródło: MetLife)