Nationale-Nederlanden partnerem Global Mentoring Walk

0
403

Nationale-Nederlanden już po raz szósty jest partnerem Vital Voices Global Mentoring Walk. Co roku to symboliczne wydarzenie łączy tysiące liderów i liderki z całego świata. Tegoroczny spacer odbył się 23 marca w Łazienkach Królewskich w Warszawie. Organizator planuje również spacery w Sopocie i Krakowie.

Podczas wspólnego spaceru liderki i liderzy świata biznesu, polityki, mediów, nauki i kultury spotkali się z mentees – kobietami o potencjale przywódczym, szukającymi rozwoju na swojej zawodowej drodze.

– Szósty raz mamy przyjemność zaangażować się w Global Mentoring Walk, zarówno po stronie mentorek, jak i mentee. Wydarzenia, które wspierają kobiety, są dla nas niezwykle ważne, ponieważ chcemy być częścią społeczności, która dba o inkluzywny rozwój i przywództwo na świecie. W czasie spaceru pojawia się szansa na wymianę doświadczeń, wartościową rozmowę czy też wzajemną inspirację – mówi Liwia Kwiecień, członkini zarządu Nationale-Nederlanden ds. HR.

Polska edycja Global Mentoring Walk ma swoje hasło „Walk the Change”.  Podczas spaceru mentee otrzymuje od swojej mentorki wsparcie, wiedzę i motywację do zmian czy kolejnych wyzwań. W parach dzielą się doświadczeniami, budując relację, która często nabiera długofalowego charakteru.

Udział Nationale-Nederlanden w Global Mentoring Walk w Warszawie to kolejne działanie na rzecz wyrównywania szans na rynku pracy oraz wspierania kobiet.

(AM, źródło: Nationale-Nederlanden)