PFR Portal PPK: Szkolenia na temat PPK on-line

0
432

Szkolenia online na temat Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK) to nowa inicjatywa PFR Portal PPK. Pozwala ona na przekazanie pracownikom oraz pracodawcom oficjalnych i rzetelnych informacji na temat programu PPK, bez konieczności wychodzenia z domu.

Szkolenia online kierowane są do pracowników, pracodawców i wszystkich osób zainteresowanych tematyką Pracowniczych Planów Kapitałowych. Lista szkoleń online jest na bieżąco aktualizowana. Harmonogram oraz formularz rejestracji dostępne są na stronie: 

https://www.mojeppk.pl/…

Szkolenia online prowadzone są przez Ekspertów Regionalnych PPK, czyli te same osoby, które prowadzą szkolenia stacjonarne na terenie całej Polski. Podczas webinarów będzie można dowiedzieć się: jakie są założenia programu PPK, jak wdrożyć PPK w swojej firmie, jakie są korzyści wynikające z uczestnictwa w PPK, w jaki sposób przedterminowo wykorzystać środki zgromadzone na koncie PPK, jak korzystać z Kalkulatora Korzyści Pracownika, jakie dopłaty do swojego rachunku PPK otrzyma jego uczestnik od państwa i pracodawcy. Do udziału w szkoleniu wystarczy dostęp do internetu.

Ci, którzy nie będą mogli skorzystać z webinarów, znajdą materiały wideo ze szkoleń oraz transmisje szkoleń online na kanale Youtube.

(AM, źródło: mojeppk.pl)