Poczta Polska Dystrybucja rozlicza prowizje z Berg System

0
998

Poczta Polska Dystrybucja, spółka odpowiedzialna m.in. za sprzedaż ubezpieczeń i produktów bankowych w Poczcie Polskiej, rozpoczęła współpracę z Berg System. Od 5 grudnia system rozliczy u nowego partnera prowizję za sprzedaż dla kilku tysięcy konsultantów finansowych zajmujących się dystrybucją ubezpieczeń i produktów bankowych na terenie całego kraju.

Umowa zakłada, że Poczta Polska Dystrybucja korzystać będzie z systemu rozliczeń prowizji. W przyszłości istnieje możliwość skorzystania przez spółkę ze wszystkich narzędzi Berg System, w tym z systemu CRM i narzędzi do zarządzania sieciami sprzedaży.

Mnogość rodzajów rozliczeń prowizyjnych, produktów i form współpracy spowodowały, że PPD potrzebowała wdrożyć rozwiązanie, które pomoże im usprawnić proces rozliczeń prowizyjnych dla całej sieci sprzedaży.

– W Berg System łączymy technologię i nasze doświadczenie ze sprzedaży ubezpieczeń. Potrafimy sprostać nawet korporacyjnym wymaganiom. Potwierdza to nasza dotychczasowa współpraca z największymi multiagencjami działającymi w Polsce. Tym bardziej cieszy nas, że swoim zaufaniem obdarzyła nas również Poczta Polska Dystrybucja. W rozliczaniu prowizji w różnych modelach i na różne sposoby, nie mamy konkurencji – mówi Marcin Konopka, prezes Berg System.

Co miesiąc Berg System rozlicza prowizje za ponad 140 tys. polis.

Poczta Polska Dystrybucja działająca w ramach Grupy Kapitałowej Poczty Polskiej oferuje usługi w ponad 200 punktach obsługi klienta oraz u pośredników na terenie całej Polski. Ponadto zapewnia klientom dostęp do ubezpieczeń w blisko 4,5 tys. placówek Poczty Polskiej w całym kraju.

(AM, źródło: Berg System)