Podziękowania Michała Gabryelaka

0
724

Michał Gabryelak, broker ubezpieczeniowy, w pomoc któremu zaangażowało się środowisko ubezpieczeniowe, wrócił do zdrowia. Teraz za pośrednictwem „Gazety Ubezpieczeniowej” przekazuje podziękowania wszystkim, którzy go wspierali.

Chciałbym z całego serca podziękować Wszystkim, którzy zaangażowali się w ratowanie mojego życia. Wiem jak wiele osób ze wszystkich stron Polski wspierało mnie w walce. Wierzę, że nawet najdrobniejsza pozytywna myśl pomogła mi wrócić do zdrowia. Zarówno ja, jak i moja rodzina odczuliśmy siłę społeczności ubezpieczeniowej. Te małe i duże gesty pomogły stworzyć prawdziwy łańcuch dobrych serc łańcuch, w którym każde ogniwo było ważne. Dziękuje również za przekazane życzenia z Kongresu, liczę, że będę mógł  podziękować wszystkim na kolejnym naszym spotkaniu. Teraz mogę powiedzieć, że jest dobrze i liczę na naszą wspaniałą współpracę – zresztą tak jak do tej pory.

Michał Gabryelak, członek zarządu firmy brokerskiej Merydian, przed ubiegłorocznymi świętami Bożego Narodzenia zaraził się koronawirusem. Przebieg choroby był tak ciężki, że wymagał przeszczepu płuc. W pomoc choremu zaangażowało się środowisko ubezpieczeniowe, biorąc udział m.in. w akcji oddawania krwi.

(am)