„Postaw na CUK” zawita w lipcu do Warszawy i Katowic

0
656

CUK Ubezpieczenia kontynuuje cykl otwartych spotkań dla agentów oraz właścicieli placówek niewspółpracujących jeszcze z multiagencją. W ich trakcie eksperci firmy dzielą się informacjami o korzyściach płynących ze współpracy, a uczestnicy zyskują cenne spojrzenie na rynkowe trendy i najnowsze technologie. Zaproszeni goście mają też okazję poznać narzędzia, które na co dzień pomagają agentom CUK w sprzedaży.

Program spotkań „Postaw na CUK” pozwala na przekazanie kluczowych informacji o multiagencji, wskazanie rynkowych trendów oraz prezentację funkcjonalności autorskich narzędzi sprzedażowych.

– Dzięki bezpośrednim spotkaniom możemy przekazać konkretne rozwiązania, które stanowią o przewadze rynkowej CUK. Popieramy je przykładami, udowadniając, że mają bezpośredni wpływ na rozwój biznesu. Podkreślamy, że współpraca z silną multiagencją, taką jak CUK, jest bezpiecznym krokiem w kierunku stabilnego rozwoju – mówi Tomasz Poradzewski, dyrektor Departamentu Sieci Sprzedaży w CUK Ubezpieczenia.

Multiagencja nieustannie wdraża nowe narzędzia. Dziś może pochwalić się autorskimi rozwiązaniami: WebCUK, SmartCUK, OmniCUK czy CUK Direct dla Agenta, które dynamizują sprzedaż i automatyzują kluczowe procesy. Wypracowany system szkoleń umożliwia stosunkowo szybkie otwarcie placówki i przygotowanie osób nieznających branży, a także doskonalenie wiedzy agentów z doświadczeniem.

– Za nami bardzo obiecujące spotkania w Białymstoku, Częstochowie oraz Bielsku-Białej. Jestem przekonany, że prezentujemy najlepszy na rynku program współpracy dla agentów ubezpieczeniowych.  Cieszymy się, że „Postaw na CUK” to również platforma do wymiany doświadczeń i przestrzeń do prezentowania twardych danych rynkowych, potwierdzających, że nasze rozwiązania marketingowe oraz technologiczne pozwalają zdobywać nowych klientów – dodaje Marcin Dyliński, dyrektor Departamentu Marketingu i E-Commerce CUK Ubezpieczenia.

Cykl „Postaw na CUK” jest skierowany do wszystkich agentów ubezpieczeniowych oraz właścicieli placówek. Szczegółowe informacje dotyczące spotkań w Warszawie i Katowicach, które odbędą się odpowiednio 24 lipca 2023 r. i 25 lipca 2023 r., są dostępne w formularzach zapisów oraz profilu facebook CUK Współpraca i Kariera.

Obowiązują zapisy online:

Warszawa 24 lipca

Katowice 25 lipca

(AM, źródło: CUK Ubezpieczenia)