Prévoir: Nowe ubezpieczenie miniMAX plus

0
344

Od 1 października w ofercie TU Prévoir pojawiło się terminowe ubezpieczenie na życie miniMAX plus.

MiniMAX plus zabezpiecza przed skutkami wypadków. Zakres gwarancji obejmuje w wariancie I śmierć, inwalidztwo (również w przypadku nieszczęśliwego wypadku i wypadku komunikacyjnego) oraz obrażenia ciała tj. oparzenia 2 i 3 stopnia oraz złamania. Wariant II dodatkowo obejmuje również hospitalizację.

– Przygotowaliśmy ubezpieczenie o bardzo przejrzystej i prostej konstrukcji, które spełnia podstawową funkcję ubezpieczeń na życie: ochronę. – mówi Beata Graczyk, dyrektor oddziału Prévoir w Polsce. – I jest to ochrona w bardzo dobrej cenie, bo jeśli ją przeliczymy na stawkę dzienną, to wyniesie ona tylko 0,33 zł. Chciałabym również podkreślić, że przystąpienie do ubezpieczenia nie wymaga oceny stanu zdrowia osoby składającej wniosek, dlatego polisę wystawiamy „od ręki”. Zadbaliśmy również o wygodę w kwestii płatności: jednorazowa składka to maksymalne uproszczenie dla klienta – dodaje.

Ubezpieczenie miniMAX plus to propozycja dla osób między 18. a 64. rokiem życia. Decydując się na ten produkt, klient ma możliwość wyboru wersji 3-letniej lub rocznej odnawialnej. Ubezpieczenie działa 24 godziny na dobę, bez względu na miejsce pobytu ubezpieczonego.

(AM, źródło: Prévoir)