PZU doceniony za raporty roczne

0
284

PZU SA po raz kolejny zdobył tytuł „The Best of the Best” przyznawany spółkom stale utrzymującym wysoką jakość sprawozdawczości i wielokrotnie nagradzanych za najlepszy raport roczny. Wyróżniono również raport zintegrowany ubezpieczyciela.

– Otwartość, rzetelność i przejrzystość to kluczowe zasady budowania przez nas relacji z interesariuszami. Są one odzwierciedlone w naszych raportach, stanowiących podstawowe narzędzie skutecznej komunikacji z rynkiem i  cieszę się, że kolejny rok z rzędu jest to dostrzegane i doceniane. Dziękuję bardzo i gratuluję wszystkim, dzięki którym PZU jest marką postrzeganą jako lider jakości w zakresie sprawozdawczości finansowej – mówił Tomasz Kulik, członek zarządu i CFO Grupy PZU podczas gali konkursowej, która odbyła się 12 października w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie – głównego partnera konkursu.

Kapituła wyróżniła także PZU SA za stały, wysoki poziom raportu zintegrowanego. Nagrody w konkursie „The Best Annual Report” organizowanym przez Instytut Rachunkowości i Podatków zostały przyznane po raz 18.

(AM, źródło: PZU)