PZU: Trwa głosowanie w konkursie Super Bonus

0
442

Kluby i organizacje, które nie znalazły się w gronie grantobiorców drugiej edycji programu prewencyjnego Dobra Drużyna PZU, mogą nadal zdobyć Super Bonus. Do 5 września każdy może zagłosować na nadesłane przez nich prace konkursowe.

15 czerwca największy polski ubezpieczyciel opublikował pełną listę podmiotów, które otrzymają w tym roku dofinansowanie w ramach programu prewencyjnego Dobra Drużyna PZU. Część wniosków nie spełniła wymagań ujętych w regulaminie. Ubezpieczyciel przygotował jednak dodatkową szansę na zdobycie nagrody. Podmioty, które w zakończonym naborze do Dobrej Drużyny nie dostały dofinansowania, mają okazję zdobyć Super Bonus w postaci sprzętu lub odzieży sportowej o wartości 10 tys. złotych.

Żeby tak się stało musieli wykonać proste zadanie konkursowe. Polegało ono na wykonaniu zdjęcia tzw. cieszynki, czyli radości sportowców z osiągniętego wyniku sportowego. Pracę należało przesłać do końca czerwca wraz z krótkim opisem klubu.

– Nie wszystkie podmioty, które starały się o dofinansowanie w ramach programu prewencyjnego Dobra Drużyna PZU, wypełniły swoje wnioski prawidłowo i znalazły się w gronie beneficjentów. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne było dla nich pozyskanie środków,  ułatwiających im prowadzenie zajęć sportowych dla dzieci i młodzieży. Dlatego w tym roku po raz pierwszy zorganizowaliśmy konkurs, dając im dodatkową szansę na zdobycie sprzętu i odzieży sportowej o wartości 10 tys. złotych. Każdy może współuczestniczyć w wyborze laureatów, oddając głos na swoją ulubioną „cieszynkę”. Gorąco zachęcamy do głosowania – mówi Łukasz Turkowski, dyrektor zarządzający ds. marketingu, sponsoringu i prewencji PZU.

O Super Bonus walczy łącznie 306 klubów i organizacji. Od 10 lipca każdy może zagłosować na najciekawsze jego zdaniem zdjęcie. Przez całe wakacje, aż do 5 września włącznie, można oddać jeden głos dziennie.

Lista 15 laureatów Super Bonusa zostanie opublikowana 10 września na stronie internetowej programu Dobra Drużyna PZU.

(AM, źródło: PZU)