PZU zaoferował Pakiet na Życie i Zdrowie

0
1451

Oferta produktowa PZU została wzbogacona o nową propozycję. PZU Pakiet na Życie i Zdrowie to ubezpieczenie, które zapewnia wypłatę świadczenia dla bliskich w razie śmierci osoby ubezpieczonej, a także szereg świadczeń pieniężnych oraz usług medycznych i asisstance w razie ciężkiej choroby i następstw nieszczęśliwych wypadków.

– Rynek ubezpieczeń stale ewoluuje, a klienci poszukują coraz różnorodniejszych rozwiązań. Ta inicjatywa doskonale wpisuje się w naszą strategię biznesową i pozwala skutecznie odpowiadać na potrzeby kolejnej grupy klientów – podkreśla Małgorzata Skibińska, dyrektorka Grupy PZU, szefowa Pionu Produktów.

Jednym z wyróżników PZU Pakiet na Życie i Zdrowie jest możliwość zakupu pakietu z opieką medyczną dla ubezpieczonego oraz jego małżonka lub partnera życiowego. Klienci mogą korzystać z usług w placówkach medycznych PZU Zdrowie oraz w placówkach partnerskich w całej Polsce.

– Nie ograniczamy się jedynie do świadczeń finansowych. Oferujemy także opiekę medyczną oraz usługi assistance, takie jak np. druga opinia medyczna zagranicznego specjalisty w razie ciężkiej choroby czy pomoc psychologa oraz organizacja i pokrycie kosztów rehabilitacji w razie następstw nieszczęśliwego wypadku. Nasi doświadczeni doradcy ubezpieczeniowi zapewniają wsparcie w dopasowaniu zakresu ochrony do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Pakiety różnią się zakresem świadczeń, sumą ubezpieczenia i wysokością składki, zapewniając możliwość wyboru najlepszej oferty – mówi Małgorzata Skibińska.

(AM, źródło: PZU)