Regulamin konkursów organizowanych w trakcie programu #ubezpieczeniowyLIVE i #ubezpieczenioweTOP3

  1. Organizatorem konkursu jest Agencja Wydawniczo-Promocyjna OPOKA Bożena M. Dołęgowska-Wysocka, wydawca Gazety Ubezpieczeniowej, zwana dalej Organizatorem.
  2. Konkurs jest przeznaczony dla widzów programu #ubezpieczeniowyLIVE i #ubezpieczenioweTOP3, transmitowanych na żywo na profilach społecznościowych Gazety Ubezpieczeniowej równolegle na Facebooku, LinkedIn i Youtube.
  3. Prelegenci programu #ubezpieczeniowyLIVE / #ubezpieczenioweTOP3 przygotowują pytania konkursowe dla widzów.
  4. Zwycięzcą konkursu zostaje zazwyczaj pierwsza osoba, która udzieli w komentarzu prawidłowej odpowiedzi, jednak prelegent może zastrzec sobie prawo do wyboru zwycięzcy spośród komentujących w inny sposób.
  5. Przy ustalaniu zwycięzcy rozpatrywana jest kolejność komentarzy widoczna w programie Streamyard, który służy do nadawania transmisji LIVE.
  6. Dane osobowe (imię i nazwisko, adres pocztowy, adres e-mail oraz telefon) są pobierane przez Dorotę Mroczek na polecenie Gazety Ubezpieczeniowej w celu przekazania ich prelegentowi i osobie wspierającej marketingowo prelegenta w celu wysyłki nagród.
  7. Nagrody wybiera prelegent lub firma, którą on reprezentuje.
  8. Nagrody są wysyłane w ciągu 2 tygodni od dnia, w którym odbył się program.
  9. Dane osobowe zwycięzców konkursu będą przetwarzane przez Organizatora wyłącznie w celu dostarczenia nagród. Dane będą przekazywane firmie reprezentującej prelegenta, w celu wysyłki kurierem lub pocztą albo dostarczenia nagród w inny sposób.