Revolut wchodzi w „komunikację”

0
439

Fintech Revolut rozbudowuje swoje europejskie portfolio produktów o ubezpieczenia komunikacyjne. Pierwszym krajem, w którym pojawi się nowa oferta, będzie Irlandia, ale możliwe, że już wkrótce dołączą do niej kolejne – podał bankier.pl.

Według serwisu polisy komunikacyjne pojawią się na Zielonej Wyspie 13 kwietnia. Fintech już rozpoczął zapisy na listę oczekujących. Według Revoluta porównanie Revolut Car Insurance dla 33 profili klientów i do propozycji 5 ubezpieczycieli: AXA, Aviva, Allianz, 123 oraz Liberty pokazało, że może być ono nawet o 30% tańsze od najbardziej konkurencyjnej oferty na rynku. Stawka dla pakietów ma być niższa, jeśli klient skorzysta z opcji Smart Driving, tj. monitoringu stylu jazdy.

Ofertowanie będzie odbywać się z poziomu aplikacji w czasie wynoszącym mniej niż 5 minut. Składkę będzie można opłacić jednorazowo lub na raty zaś rozwiązanie umowy będzie mogło nastąpić w dowolnym momencie.

Więcej:

Bankier.pl z 28 marca, Wojciech Boczoń „Revolut rozszerza swoją ofertę o kolejne produkty finansowe. Ma być sporo tańszy od konkurencji”

(AM, źródło: Bankier.pl)