Rozliczenia prowizyjne na Portalu dla Brokerów Warty

0
526

Portal dla Brokera Warty został wzbogacony o nowe, przydatne funkcjonalności związane z rozliczeniami prowizyjnymi. Takie informacje od początku października nie będą już dostępne na e-Platformie.

Nowe funkcjonalności wprowadzone zostały w kwietniu. Obecnie brokerzy współpracujący z TUiR Warta mają m.in. możliwość dodawania faktur prowizyjnych z opcją wglądu ze strony Zespołu Rozliczeń Brokerów, a także pobierania raportów rozliczeniowych. W zakresie samych rozliczeń można również wnioskować o potwierdzenie salda oraz raport roczny.

Warta zwraca uwagę, że brokerzy mogą posiadać kilka kont w ramach jednej kancelarii. Takie rozwiązanie zapewnia dostęp do rozliczeń więcej niż jednej osobie (nie było to wcześniej możliwe w e-Platformie).

Z końcem września Warta planuje zakończyć zamieszczanie nowych danych rozliczeniowych na e-Platformie. Od października dane te będą zamieszczane wyłącznie na Portalu dla Brokerów. Sama aplikacja jest stale rozwijana. Od chwili uruchomienia zyskała blisko 1000 użytkowników.

(AM, źródło: Warta)