„Rozmowy bez Asekuracji”: TOP3 podcastów w grudniu 2022

0
890

W minionym miesiącu najwięcej słuchaczy podcastów z cyklu „Rozmowy bez Asekuracji” zgromadziły odcinki poświęcone obowiązkowym ubezpieczeniom rolnym, cyfryzacji w segmencie ubezpieczeń zdrowotnych oraz obecnym trendom zmieniającym ubezpieczenia.

Największą słuchalność miał odcinek nr 211 zatytułowany „Szkody z OC rolnika”. Podczas programu, którego gościem był Andrzej Paduszyński z Compensy, można było się dowiedzieć, w jakich sytuacjach zadziała OC rolnika oraz jakie szkody mogą spowodować zwierzęta gospodarskie. Ekspert podzielił się również swoją opinią na temat tego, czy w 2023 roku czeka nas powtórka z ekstremalnie szkodowego roku 2022.

Grudniowym numerem dwa był odcinek nr 212 „Ubezpieczenia zdrowotne i technologia”. Podczas audycji zaproszeni goście: Paweł Kuśmierowski, Grzegorz Kozak i Berenika Kuna  z Deloitte zdradzili, czy pacjenci w Polsce są otwarci na rozwiązania cyfrowe oraz jaka jest rola digitalizacji w ubezpieczeniach zdrowotnych. Ponadto opisali, jak działa model 4P.

Trzecie miejsce zajął odcinek nr 209 zatytułowany „8 trendów, które zmieniają ubezpieczenia”. Jego gościem był Adam Pasternak-Winiarski z Deloitte. Podczas programu ekspert wskazał, jak inflacja wpłynie na rentowność ubezpieczeń majątkowych oraz w jakim kierunku zmieni się środowisko pracy ubezpieczycieli. Zdradził też, czego klienci oczekują od ubezpieczeń na życie.

(am)