Rozwój poprzez doskonalenie się

0
1264

Wielkie wydarzenie, wspaniała oprawa i energetyczna atmosfera – Kongres Kadry Kierowniczej OVB Polska odbywający się pod koniec kwietnia w Łodzi pod hasłem „Be Excellent” zgromadził 900 gości, w tym przedstawicieli Partnerów Premium OVB Polska.

Podczas tegorocznego Kongresu Kadry Kierowniczej OVB Polska było wiele powodów do świętowania. Jak podkreślał prezes OVB Artur Kijonka: – Największym sukcesem OVB są nasi współpracownicy – ich kariery i rozwój. Obecnie firma notuje ponad 20-procentowy rozwój rok do roku.

Siłą OVB jest oferowanie stabilnej kariery i rozwój biznesu pod skrzydłami międzynarodowej organizacji, działającej na rynkach europejskich od ponad 50 lat. 

CEO OVB Holding Mario Freis w swoim wystąpieniu wskazywał właśnie na rolę, jaką w systemie pracy OVB odgrywa konsekwentna realizacja Planu Kariery OVB: – Zaangażowanie w budowę i rozwój swojego zespołu to inwestycja o najwyższej stopie zwrotu.

Hasło przewodnie tegorocznego Kongresu „Be Excellent” nawiązuje do przyjętej strategii, mającej na celu nieustający rozwój i dążenie do perfekcji. Efektem tego jest podnoszenie jakości usług i stawianie klienta w centrum wszelkich działań OVB. 

Ci, którzy osiągają najlepsze wyniki w pracy, świętują podczas Kongresu swoje sukcesy i awanse. Na scenie nominacje na stanowisko dyrektora krajowego odebrali: Katarzyna Wierdak i Marcin Ratuszniak, a na stanowisko dyrektora regionalnego Dorota Dara oraz Paweł Steckiewicz. 34 osobom wręczono awanse na stanowisko kierownika okręgu, a 177 – na kierownika oddziału. Prezes OVB Polska uhonorował też aż 16 nowych dyrektorów okręgu, którzy podzielili się ze sceny swoimi doświadczeniami.

Jak zawsze doceniane są osoby osiągające najlepsze wyniki sprzedażowe, rekrutacyjne oraz w budowaniu zespołów. Zaprezentowano zwycięzców konkursu Nettoclub i milionerów jednostek pracy. Za 1 milion jp dyplomy otrzymali: dyrektor krajowa Karolina Kozłowska, dyrektor krajowy Krzysztof Juniewicz oraz dyrektorzy regionalni: Rafał Podczasik, Piotr Olender i Grzegorz Zieliński. Ponadto nagrodzeni zostali: dyrektor krajowy Adrian Pastuszak za 2 miliony historycznych jednostek, a dyrektor regionalny Konrad Schinske oraz senior dyrektorzy krajowi: Paweł Kiszka i Maciej Srzedziński za 3 miliony historycznych jednostek. Gratulacje za 5 milionów historycznych jp otrzymała ponadto dyrektor krajowa Lidia Jarosz.

Kongresowi towarzyszyły Targi Partnerów, z udziałem firm: Compensa i Wiener, ERGO Hestia, Nationale-Nederlanden oraz SIGNAL IDUNA  jako „Złoty Partner” oraz: Leadenhall, PRU, UNIQA i Warta, jako „Srebrny Partner”.

Każdy z uczestników miał możliwość zapoznania się z nowościami oferowanymi przez towarzystwa ubezpieczeniowe, współpracujące z OVB.

Gościem specjalnym wydarzenia był Krzysztof Hołowczyc, „mistrz świata w pokonywaniu wyzwań”, legenda polskiego motosportu, trzykrotny rajdowy mistrz Polski, mistrz Europy i regularny uczestnik Rajdu Paryż–Dakar z trzecim miejscem w klasyfikacji generalnej w 2015 r.

W znakomity nastrój uczestników Kongresu wprawił koncert wokalisty reggae Kamila Bednarka.