SPBUiR: Szkolenie na temat potrzeb ubezpieczeniowych przedsiębiorców

0
878

Trwa rejestracja na szkolenie „Wina czy ryzyko? Tendencje w odpowiedzialności przedsiębiorców i ich potrzeb ubezpieczeniowych”, które odbędzie się 24 czerwca. Wydarzenie organizowane przez Stowarzyszenie Polskich Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych w ramach cyklu szkoleniowego 2020/2021 poprowadzi prof. Katarzyna Malinowska.

Tematy, które zostaną poruszone na szkoleniu:

  • Nowoczesne trendy w odpowiedzialności przedsiębiorców
  • Odpowiedzialność kontraktowa versus deliktowa w działalności przedsiębiorców
  • Odpowiedzialność na zasadzie winy i ryzyka – ewolucja orzecznictwa
  • Wpływ zmian w odpowiedzialności na ryzyko w ubezpieczeniach OC
  • Sposoby mitygacji ryzyka odpowiedzialności

Rozpoczęcie szkolenia jest zaplanowane na godz. 11:30, a jego zakończenie na 15:30.

Link do rejestracji:

Po zakończeniu szkolenia dostępny będzie test sprawdzający przyswojoną wiedzę. Link do testu znajduje się pod oknem wideo, ale aktywny będzie dopiero po zakończeniu szkolenia.

Test będzie dostępny w ciągu godziny po zakończeniu szkolenia i składa się z 5 losowo wybranych pytań z opcją zaznaczenia „tak” lub „nie”. Test zaliczają 3 poprawne odpowiedzi (60%). Czas wypełniania testu – do 30 minut.

Certyfikaty zaświadczające o ukończeniu szkolenia zostaną przekazane uczestnikom drogą elektroniczną – będą dostępne po zalogowaniu się na stronę szkolenia. Informacja o możliwości pobrania certyfikatu zostanie podana na stronie polbrokers.pl.

Realizowane w trybie online szkolenia są skierowane zarówno do brokerów, jak i innych pośredników działających w różnych kanałach dystrybucji.

(AM, źródło: SPBUiR)