WTW: Szanghaj dołącza do brokerskiego węzła

0
58

Willis Towers Watson, globalna firma doradcza i brokerska, ogłosiła dodanie Szanghaju do swojego globalnego węzła ubezpieczeń majątkowych i wypadkowych, rozbudowując w ten sposób globalny model plasowania ryzyk dla klientów.

Global Markets P&C Hub zwiększa zdolność zespołów WTW zajmujących się plasowaniem ryzyk do działania jako jedna całość, zapewniając klientom dostęp do globalnej pojemności poprzez jeden punkt dostępu. Początkowo skoncentrowany na Londynie, Bermudach i Singapurze, po dodaniu Szanghaju węzeł ułatwia przepływ idei, wiedzy i innowacji w całym regionie Azji i Pacyfiku.

Jak podkreślił Wise Xu, szef WTW na Chiny, odzwierciedla to strategiczne znaczenie chińskiego rynku ubezpieczeniowego, drugiego co do wielkości na świecie, po amerykańskim. Klienci w Chinach zyskują teraz bezpośredni dostęp do globalnej pojemności ubezpieczeniowej, a jednocześnie dynamika chińskich rynków wschodzących zapewni konkurencyjność i elastyczność klientom globalnym. Pomoże to wprowadzać więcej innowacyjnych rozwiązań na rynek chiński, aby zaspokajać potrzeby transferu ryzyka klientów w Chinach.

(AC, źródło: Insurance Journal)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here