TFI PZU umożliwia inwestowanie za zero złotych

0
56

TFI PZU przedłuża swoją promocję, w ramach której uczestnik subfunduszu inPZU Inwestycji Ostrożnych nie ponosi żadnych opłat. Subfundusz pozwala realizować wypracowany zysk bez żadnych dodatkowych kosztów, wiążących się chociażby z zerwaniem lokaty czy spełnianiem promocyjnych warunków dla kont oszczędnościowych.

– Chcemy, żeby jak najwięcej Polaków inwestowało swoje oszczędności – mówi Marcin Żółtek, wiceprezes TFI PZU, i podkreśla, że w czasach wysokiej inflacji warto szukać każdej okazji, która pozwoli na ochronę wartości naszych oszczędności. Rada Polityki Pieniężnej w ubiegłym tygodniu utrzymała stopy procentowe na rekordowo niskim poziomie. – Dlatego zdecydowaliśmy się na przedłużenie naszej wyjątkowej oferty i dalej nie będziemy pobierać opłat za zarządzanie środkami zgromadzonymi w subfunduszu inPZU Inwestycji Ostrożnych – wyjaśnia wiceprezes.

– Subfundusz inPZU Inwestycji Ostrożnych jest dostępny dla wszystkich, a inwestowanie można zacząć już od 100 złotych. Nie ma wymogu regularności czy limitu wpłat – mówi Andrzej Czyrko, dyrektor Biura Sprzedaży z TFI PZU, który odpowiada za ten produkt i dodaje, że oprócz braku opłaty za zarządzanie w funduszach inPZU nie ma również innych opłat  przy wpłacie czy wycofaniu środków. – Możemy pomnażać nasze środki całkowicie za 0 złotych i to w bezpieczny sposób – podsumowuje.

Wpłacone do subfunduszu inPZU Inwestycji Ostrożnych środki lokowane są przede wszystkim w polskie obligacje skarbowe oraz instrumenty rynku pieniężnego (m.in. bony skarbowe, bony pieniężne, weksle, czeki, lokaty na rynku międzybankowym). Rekomendowany jest ostrożnym on inwestorom, którzy poszukują alternatywy dla krótko- i średnioterminowych lokat bankowych, mają krótki horyzont inwestycyjny, a także akceptują niskie ryzyko inwestycyjne i niewielkie wahania wartości inwestycji.

(AM, źródło: PZU)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here