TUZ kusi OC Nadwyżkowym

0
741

OC Nadwyżkowe to niezwykle ważny i bardzo obiecujący produkt. Niektórzy przedsiębiorcy wciąż nie zdają sobie sprawy, że właśnie taka polisa może ochronić ich firmę i majątek w przypadku znacznej szkody.

Do tych przedsiębiorców TUZ Ubezpieczenia chce dotrzeć, żeby pokazać im, jak w prosty sposób można uniknąć ryzyka dużych strat.

Ogromną zaletą OC Nadwyżkowego marki TUZ Ubezpieczenia jest to, że taką polisę może u nas kupić prawie każdy, bez względu na to, czy obowiązkowe ubezpieczenie OC ppm ma zawarte w naszym towarzystwie, czy może w jakimś innym – mówi Katarzyna Wnęk, pełnomocnik zarządu TUZ Ubezpieczenia ds. współpracy z brokerami.

Katarzyna Wnęk

To warto podkreślić: prawie każdy posiadacz pojazdu lub floty pojazdów może kupić nasze OC Nadwyżkowe. To wyróżnia nasze OC Nadwyżkowe na polskim rynku ubezpieczeniowym i dlatego mamy nadzieję, że zainteresowanie tym produktem będzie stale rosło. Bardzo liczymy na rozwijanie współpracy z brokerami, bo widzimy duży potencjał zarówno w tym obszarze, jak i w innych.

Ze względu na zainteresowanie produktem TUZ Ubezpieczenia wprowadził na rynek dwa OC Nadwyżkowe. Jedno przeznaczone jest dla posiadaczy pojazdu mechanicznego, czyli skierowane jest raczej do klientów indywidualnych.

To ubezpieczenie jest znakomitym przykładem konkretnej wartości za konkretną cenę. Za kwotę od ok. 450 zł posiadacz zyskuje bardzo dobrą ochronę i nie musi się o nic martwić, ponieważ będzie zabezpieczony nawet na wypadek bardzo znacznej szkody – tłumaczy Katarzyna Wnęk.

Drugi produkt przeznaczony jest dla posiadaczy flot pojazdów.

Nie określamy wielkości floty, jednak minimalna składka ubezpieczenia floty to 11 tys. zł. Dokładna cena zależy oczywiście od wielkości floty czy na przykład rodzaju pojazdów – mówi pełnomocnik zarządu TUZ Ubezpieczenia ds. współpracy z brokerami.

OC Nadwyżkowe jest skierowane głównie do transportu ciężkiego, gdzie zwykle szkody są większe.

Nasi klienci w większości unikają dużych szkód, ale warto wiedzieć, że na polskim rynku zdarzały się znaczne szkody, które sprawcy zobowiązani byli pokryć z własnych środków, ponieważ wysokość tych szkód znacznie przekraczała sumę ustawową pokrywaną z obowiązkowego OC – mówi Robert Patuła, underwriter ubezpieczeń flotowych z TUZ Ubezpieczenia.

Robert Patula

Może się zdarzyć, że sprawca szkody, który nie posiada OC Nadwyżkowego, zgłosi się z roszczeniem do swojego brokera, więc we wspólnym interesie klientów, brokerów i firmy TUZ Ubezpieczenia jest, aby spopularyzować nasze OC Nadwyżkowe.