#ubezpieczenioweTOP3 przedstawia najgorętsze tematy rynku

0
565

UbezpieczenioweTOP3 to nazwa nowego programu informacyjnego, który będzie emitowany na żywo w każdy wtorek o godz. 10 w serwisach społecznościowych Facebook i LinkedIn. Będą w nim prezentowane trzy tematy dotyczące ubezpieczeń, które w poprzednim tygodniu wzbudziły największe zainteresowanie czytelników newslettera „Gazety Ubezpieczeniowej” i portalu gu.com.pl.

Program prowadzi Aleksandra E. Wysocka, redaktor naczelna. – Chcemy w prosty i esencjonalny sposób przekazywać ubezpieczeniowcom najistotniejsze branżowe wiadomości – tłumaczy prowadząca. 

To już kolejna multimedialna inicjatywa „Gazety Ubezpieczeniowej”. Od ponad trzech lat emitowane są podcasty (internetowe audycje) „Rozmowy bez Asekuracji”, a od ponad roku transmisje na żywo #ubezpieczeniowyLIVE oraz krótkie edukacyjne wideo „2 minuty o ubezpieczeniach”.

Nasi odbiorcy są otwarci na różne formy rozmowy o ubezpieczeniach, a nagrania wideo i audio coraz częściej uzupełniają tradycyjne artykuły prasowe przeznaczone do czytania. Tak naprawdę forma ma znaczenie drugorzędne. Kluczowe jest to, żeby każdy mógł rozwijać swoją branżową wiedzę w sposób, który jest dla niego lub dla niej najwygodniejszy – mówi Aleksandra E. Wysocka.

Program „UbezpieczenioweTOP3” można oglądać we wtorki o 10:00:

Facebook: https://www.facebook.com/hashtag/ubezpieczeniowetop3

LinkedIn: https://bit.ly/3ikmATt 

(aw)