Unilink: Opalenica ugościła uczestników „Spotkania ekspertów”

0
662

30 stycznia odbyła się trzecia edycja programu szkoleniowego „Spotkanie Ekspertów: ubezpieczenia domów i mieszkań” dla agentów współpracujących z Unilink. Partnerami cyklu są Generali, PZU i Warta. Kolejne edycje już wkrótce.

Tym razem eksperci zakładów ubezpieczeń spotkali się z pośrednikami w hotelu Remes w Opalenicy koło Poznania. Podczas spotkania zaprezentowali swoją ofertę, odpowiadając na pytania doradców Unilink. Każdy z uczestników szkolenia otrzymał również certyfikat potwierdzający kompetencje zgodne z wymogami IDD.

– Bardzo dziękuję naszym partnerom za zaangażowanie w tę inicjatywę, a agentom za głód wiedzy i ogromne zainteresowanie programem szkoleniowym. Już dziś zapraszam współpracujących z nami agentów na kolejne edycje, które odbędą się w najbliższych miesiącach w Krakowie i Malborku. Udział w spotkaniu to szansa na zrozumienie niuansów pomiędzy poszczególnymi ofertami, lepsze dopasowanie ochrony do potrzeb klientów, a także oszczędność czasu – powiedziała Karolina Drzewiecka, dyrektorka Departamentu Współpracy z Partnerami Strategicznymi i Szkoleń Unilink.

(AM, źródło: Unilink)