Wakacyjny TOP 3 #RozmówBezAsekuracji

0
132

Ubezpieczenia małych firm, ćwierć wieku Europ Assistance na polskim rynku usług pomocowych oraz kwestia tego, jak wybrać optymalną ochronę ubezpieczeniową – te tematy wzbudziły największe zainteresowanie słuchaczy wakacyjnych podcastów z autorskiego cyklu „Gazety Ubezpieczeniowej” #RozmowyBezAsekuracji.

Największą słuchalność miał 152. odcinek zatytułowany „Jak dobrze ubezpieczyć małą firmę?”. Z programu, którego gościem był Rafał Klepuszewski z UNIQA, można było dowiedzieć się m.in., jak właściwie określić potrzeby ubezpieczeniowe przedsiębiorcy, na co zwrócić uwagę przy ubezpieczaniu majątku, a na co przy zakupie OC oraz jak zacząć ubezpieczać firmy.

Numerem dwa był odcinek zatytułowany „Europ Assistance 25 lat w Polsce” (146. w cyklu). Jego gościem był Ryszard Grzelak, prezes Europ Assistance Polska, który w trakcie rozmowy z  Aleksandrą E. Wysocką, redaktor naczelną „GU”, ujawnił m.in., ile razy jego firma pomogła w ciągu minionych 25 lat, z jakich usług assistance Polacy korzystają najczęściej oraz jaki odsetek użytkowników assistance jest zadowolonych z obsługi.

Na najniższym stopniu podium uplasował się odcinek numer 149, zatytułowany „Co to znaczy dobre ubezpieczenie?”. Gość programu, Andrzej Paduszyński z Compensy, wskazywał w jego trakcie, ile może kosztować oszczędzanie na ubezpieczeniu i tłumaczył, jak właściwie ocenić wartość ruchomości domowych oraz jak ustalić sumę gwarancyjną ubezpieczenia OC w życiu prywatnym.

Łącznie w lipcu i sierpniu „GU” odnotowała 1355 pobrań i 1633 odsłon stron z podcastami.

(am)