Webinarium na temat długoterminowego oszczędzania

0
516

26 marca odbędzie się webinarium, podczas którego poruszone zostaną kwestie dotyczące zarządzania finansami osobistymi oraz zasady długoterminowego oszczędzania. Patronem medialnym wydarzenia odbywającego się pod hasłem „Odpowiedzialność finansowa Polaków – zarządzanie finansami osobistymi i długoterminowe oszczędzanie” jest „Gazeta Ubezpieczeniowa”.

Webinarium, będące integralną częścią Spotkania Liderów Bankowości i Ubezpieczeń 2021, rozpocznie się o godzinie 13:00. W panelu weźmie udział Robert Zapotoczny, prezes PFR Portal PPK, Paweł Dobrowolski, główny ekonomista PFR, Rafał Benecki, główny ekonomista ING Bank Śląski oraz dziennikarka Anna Popek w roli moderatorki. Uczestnicy podejmą tematy istotne dla osób, które chcą zarządzać swoimi finansami w sposób bezpieczny i efektywny.

Podczas webinarium zaproszeni eksperci będą starali się odpowiedzieć na pytania o to, dlaczego istnieje przekonanie, że Polacy nie chcą oszczędzać, czy w okresie pandemii widać większą potrzebę zapewnienia sobie poduszki finansowej, gdzie lokowane są oszczędności Polaków, jak odbudować zaufanie społeczeństwa do instytucji państwowych i jak edukować, aby zmienić jego nawyki.

Webinarium jest bezpłatne i odbędzie się 26 marca w godzinach 13:00–14:30.

Rejestracja:

(am)