Wracają Regaty Ubezpieczeniowe

0
204

Trwają zapisy na udział w Regatach Ubezpieczeniowych. W tym roku organizator wydarzenia, firma Sailing Event postanowił zaprosić do udziału brokerów i agentów ubezpieczeniowych, aby rozszerzyć integrację branży. Patronem medialnym wydarzenia jest „Gazeta Ubezpieczeniowa”.

Historia regat rozpoczęła się w 2014 roku, kiedy po raz pierwszy odbyły się Żeglarskie Mistrzostwa Polski oraz Puchar Prezesów Towarzystw Ubezpieczeniowych. W tym roku organizator wydarzenia, firma Sailing Event zdecydował się rozszerzyć imprezę o agentów ubezpieczeniowych oraz brokerów. W efekcie impreza przekształciła się w Ubezpieczeniowe Mistrzostwa Polski, które odbędą się w następujących kategoriach:

  • VII Mistrzostwa Polski Towarzystw Ubezpieczeniowych
  • I Mistrzostwa Polski Brokerów Ubezpieczeniowych
  • I Mistrzostwa Polski Agentów Ubezpieczeniowych
  • Puchar Prezesów Towarzystw Ubezpieczeniowych 

Regaty to zarazem rywalizacja sportowa oraz okazja do spotkania liderów polskiego rynku ubezpieczeń. Żeglarskie Mistrzostwa oraz Puchar Prezesów organizowane są jednocześnie i odbywają się cyklicznie od 2014 roku. Edycja regat 2019 przyciągnęła blisko 100 osób i prawie 20 jednostek pływających, a udział wzięły największe firmy ubezpieczeniowe wraz z ich najważniejszymi przedstawicielami. 

Wyjątkowość imprezy polega na połączeniu sportowego charakteru aktywności na wodzie oraz towarzyskiej integracji na brzegu. Rozbudowany program rozrywkowy oraz otoczenie mazurskiego kurortu sprzyjają wymianie doświadczeń zawodowych oraz nawiązywaniu nowych kontaktów biznesowych. Ideą regat jest branżowa rywalizacja na płaszczyźnie amatorskiego sportu żeglarskiego. Wydarzenie promuje żeglarstwo, aktywny wypoczynek jak również zasady fair play i zdrową rywalizację w branży. 

Pomysłodawcą regat jest Dariusz Migdal, multiagent z Trójmiasta, a organizatorem Sailing Event. Patronat medialny jako co roku sprawuje „Gazeta Ubezpieczeniowa”.

Regaty odbędą się w dniach 8–10 września 2021 r. Rywalizacja będzie odbywać się na jachtach Twister 800 (w kategorii Mistrzostw), Antila/ Maxus 33 (w kategorii Pucharu Prezesów). Miejscem spotkania będzie Hotel Ognisty Ptak w Ogonkach. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 czerwca.

Więcej na Fanpage FB

https://www.facebook.com/regatyubezpieczeniowe

Wszystkie szczegółowe informacje, włącznie z programem regat można znaleźć na stronie 

Film z ostatniej edycji regat:

(am)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here