Wydarzenia Miesiąca – Maj 2021

0
201

“Gazeta Ubezpieczeniowa” przyznała wyróżnienia za maj 2021 r.

WYDARZENIE MIESIĄCA

Olimpiada Wiedzy Ubezpieczeniowej Unilink – za zorganizowanie przedsięwzięcia budującego markę pośredników ubezpieczeniowych oraz podkreślającego ich profesjonalizm.

TEMAT MIESIĄCA

Zadośćuczynienia dla najbliższych osoby poszkodowanej w wypadku, w wyniku którego doznała ona ciężkiego i trwałego uszkodzenia ciała lub rozstroju zdrowia – ze względu na rozpoczęcie sejmowego etapu prac legislacyjnych nad prezydenckim projektem nowelizacji kodeksu cywilnego dotyczącej tej materii oraz zajęcie się problemem przez Sąd Najwyższy.

UBEZPIECZYCIEL MIESIĄCA

PZU – za opracowanie programu Ryzyko PRO, kompleksowego systemu zapobiegania szkodom majątkowym dla klientów korporacyjnych oraz sukces jego pilotażu, jakim było ograniczenie szkód w firmach objętych programem i bardzo wysokie oceny wystawione mu przez uczestników.

PRODUKT MIESIĄCA

Komplementarne ubezpieczenie zdrowotne Laven – za znalezienie atrakcyjnej niszy w segmencie komercyjnych ubezpieczeń zdrowotnych oraz odpowiedź na potrzeby społeczne w zakresie dostępu do leczenia z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii medycznych, nierefundowanego przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

CZŁOWIEK MIESIĄCA

Katarzyna Laurenza, nowa prezes Aviva TUO – w uznaniu jej sukcesu, jakim był awans do grona najważniejszych menadżerów polskiego rynku ubezpieczeń.

Artur Makowiecki

redaktor portalu www.gu.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here