100 agencji w 3 dni: Zaproś Wienera do siebie

0
1491

Wiener rozszerza portfolio produktów o Pakiet BIZNES – nową polisę dla małych i średnich przedsiębiorstw. W ramach promocji nowego produktu wśród agentów zakład wyruszy w trasę, odwiedzając 100 biur agencyjnych w 3 dni. Placówki, w których odbędą się spotkania, zostaną wyłonione w specjalnym konkursie. Patronem medialnym przedsięwzięcia jest „Gazeta Ubezpieczeniowa”.

Pakiet BIZNES, nowa propozycja dla małych i średnich przedsiębiorstw, ma się wkrótce pojawić na platformie do sprzedaży ubezpieczeń Wie.net. W ramach hasła promującego nowy produkt „Z nami zrobisz BIZNES” 17 kwietnia Wiener wyruszy w trzydniową trasę, podczas której odwiedzi 100 biur agencyjnych. Przygotowane pakiety informacyjne przybliżające specyfikę nowego produktu oraz atrakcyjne podarunki trafią do wszystkich wyłonionych w konkursie placówek.

– Wdrożenie nowego produktu to wyjątkowa okazja, dlatego w wyjątkowy sposób postanowiliśmy do niej podejść. Stawiamy sobie ambitny cel i kolejny raz zrobimy coś, czego nie robił jeszcze nikt. Odwiedzimy 100 biur pośredników w zaledwie 3 dni. Spotkania te jeszcze raz pokazują, że jesteśmy blisko agentów, wspierając ich w sprzedaży naszych produktów. Zrobimy wszystko, by zrealizować ten ambitny i nieco zakręcony plan oraz liczymy, że nasz pomysł spotka się z ciepłym przyjęciem agentów w całej Polsce. Tym bardziej że przygotowaliśmy sporo niespodzianek związanych z naszymi wizytami – komentuje Michał Miklewski, dyrektor Biura Sprzedaży Ubezpieczeń Detalicznych Wiener.

Michał Miklewski będzie gościem programu #ubezpieczenioweTOP3 we wtorek o godz. 10.00. Program emitowany jest na kanałach „Gazety Ubezpieczeniowej” na Facebooku, LinkedIn i YouTube.

Jak się zgłosić?

Aby zgłosić swój udział w wienerowej trasie, należy wejść na stronę https://znamizrobiszbiznes.pl/ i do 30 marca wypełnić formularz zgłoszeniowy, a następnie w kreatywny sposób zaprosić Wienera do swojego biura. Spośród wszystkich zgłoszeń zostanie wyłonionych 100 najbardziej charakterystycznych. 17 kwietnia Wiener wyruszy w Polskę specjalnym Wienerbusem.

Regulamin akcji znajduje się na stronie https://znamizrobiszbiznes.pl/, a wszystkie szczegóły oraz informacje związane z akcją będą publikowane na facebookowej grupie Cafe Wiener (https://www.facebook.com/groups/cafewiener) oraz na Wie.net.

(AM, źródło: Wiener)