Aegon nagrodzony za oferty odpowiadające potrzebom klientów

0
131

Aegon TUnŻ zostało nagrodzone przez redakcję miesięcznika „Home&Market” w rankingu Najlepszy Partner w Biznesie. Ranking wyróżnia firmy, dla których sukces klienta jest priorytetem i które swoje powodzenie postrzegają przez pryzmat wzrostu kontrahentów.

Aegon został wyróżniony w kategorii Ubezpieczenia za „nieustające uświadamianie Polakom, bez względu na ich wiek, stan posiadania, wykształcenie, konieczności zabezpieczania własnej przyszłości oraz za wykorzystanie tej wiedzy i doświadczeń w przygotowaniu oferty dla klientów korporacyjnych i we współpracy z partnerami biznesowymi”.

– W Aegon przyjęliśmy zasadę, żeby patrzeć na biznes oczami klientów i partnerów sprzedaży. Dbamy o to, żeby nasza oferta oraz proces zawierania i obsługi umów były zrozumiałe i wygodne z punktu widzenia naszych partnerów, którzy wspierają nas w sprzedaży i obsłudze klientów. Zespoły sprzedaży i obsługi posprzedażowej w naszej firmie tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem na rynku ubezpieczeniowym. Dzięki ich profesjonalizmowi jesteśmy w stanie pokazać, że można na nas polegać i zdobywamy zaufanie naszych klientów i partnerów. A zaufanie to fundament udanego, a co ważniejsze także stabilnego biznesu – komentuje Jan Zimowicz, członek zarządu Aegon odpowiedzialny za sprzedaż, produkty i marketing.

(AM, źródło: Aegon)