AgentM6 to program dla agentów i brokerów ubezpieczeniowych

0
1124

Program powstał w 2000 r. i jest stale rozwijany na podstawie sugestii użytkowników – dzięki temu jest zwykle oceniany jako łatwy i intuicyjny w obsłudze. Od 21 lat naszą polityką jest dodawanie wszystkich użytecznych funkcji zgłaszanych przez agentów.

Twoje dane do pełnej dyspozycji. My zadbamy o ich najwyższe bezpieczeństwo

Dane przechowywane w każdej z wersji AgentM6 są szyfrowane, zabezpieczone zgodnie z obowiązującymi normami i wymogami RODO. Właściciel – administrator programu – może dane archiwizować, eksportować lub zapisać do ogólnodostępnych formatów, np. aby przenieść dane do innego programu. Masz pełną swobodę w dysponowaniu własnymi danymi oraz w kontroli dostępu do danych poprzez nadawanie uprawnień swoim pracownikom. 

Na szczególną uwagę zasługuje AgentM6 w wersji Online

Baza przechowywana jest na serwerze zewnętrznym (w chmurze). Na potrzeby AgentM6 Online korzystamy z serwerów zlokalizowanych tylko w Polsce na platformie Oktawave i Warszawskich Centrów Danych Atman, które jako pierwsze w Europie uzyskały Certyfikat EPI-DCOS będący jedynym standardem obejmującym wszystkie aspekty zarządzania operacyjnego centrum danych.

Równie istotne jest zabezpieczenie procesu dostępowego do twojej bazy. AgentM6 Online nie umożliwia dostępu przez zwykłą przeglądarkę internetową, przez co nawet przejęcie twoich loginów i haseł nie da osobie nieuprawnionej, np. hakerowi, dostępu do twojej bazy przez ogólnodostępne przeglądarki. AgentM6 wymaga instalacji na twoim komputerze i zarejestrowania go indywidualnym kluczem licencyjnym – dopiero taki program (po wpisaniu loginu i hasła logowania) umożliwia połączenie się z bazą. To podwójne zabezpieczenie wynikające z instalacji programu ma też inny plus związany z wygodą i szybkością pracy. 

Szybkość pracy AgentM6 Online

W przeglądarce internetowej pracującej na zasadzie formularzy i kolejnych podstron wyszukiwanie, filtrowanie i otwieranie danych trwa zwykle dłużej niż praca na zasadzie okienek użyta w AgentM6. Nowatorska technologia komunikacji z serwerem pozwala przesyłać duże ilości danych w bardzo krótkim czasie.

Sprawdź naszą wersję testową AgentM6 Online z danymi 10 tys. przykładowych klientów i 20 tys. polis.

Wersję testową można zamówić pod adresem: info@m6.pl

Wersje programu

Tu skupiamy się na wersji AgentM6 Online, gdzie baza przechowywana jest w bezpiecznej chmurze, a ty możesz się z nią łączyć, będąc w dowolnej lokalizacji. Obok wersji Online dostępne są także wersje Start, Pro i Net, gdzie baza zapisywana jest na twoim komputerze.

Więcej informacji i porównanie wersji dostępne jest na stronie www.agent.m6.pl/cennik

Najważniejsze funkcje AgentM6:

  • baza osób, polis i pojazdów
  • wyszukiwanie, raportowanie danych, wykresy statystyczne, setki kombinacji filtrowania danych
  • powiadomienia klientów przez SMS, e-mail, pismo
  • zarządzanie SPRAWAMI (wznowienia, płatności, inne) z możliwością przydzielania ich pracownikom agencji
  • wczytywanie danych z polis PDF
  • odczyt danych z kodów Aztec z dowodów rejestracyjnych
  • narzędzie ułatwiające porównanie składek KalkulatorM6 (bez opłat w wersji Online)
  • narzędzie do rozliczania prowizji otrzymanych z towarzystw
  • ponad 30 uprawnień pozwalających kontrolować dostęp danego pracownika do bazy

Zobacz więcej na www.agent.m6.pl


Zdaniem agentów

AgentM6 jest wykorzystywany w mojej firmie od ponad 15 lat. Nie wyobrażam sobie pracy bez pomocy programu. Regularnie używamy go do tworzenia korespondencji przypominającej klientom o wznowieniach i płatnościach. Systematycznie rozliczamy prowizje z towarzystw, wykrywa to wszelkie nieprawidłowości i zwykle zwiększa przychód agencji. Polecam – naprawdę warto.
Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Barbara Wychowałek, Wrocław

Program AgentM6 ma wiele funkcji, przy czym jest bardzo czytelny i przyjazny w obsłudze. Obok łatwego administrowania polisami istotne dla nas jest przydzielanie zadań pracownikom oraz narzędzie pomagające w porównywaniu składek w poszczególnych towarzystwach. Drobne usprawnienia, które zgłaszałem do producenta, za każdym razem były wprowadzane błyskawicznie. 
BOU Komplex Krzysztof Wyrwas