Agnieszka Dąbrowska przeszła do AXA Partners

0
1508

Agnieszka Dąbrowska, była członkini zarządu AXA w Polsce, dołączyła do zespołu AXA Partners CEE. W nowym miejscu pracy będzie zajmować się m.in. rozwojem kanału B2C oraz współpracą z multiagencjami.

– Strategia AXA Partners CEE zakłada dalszy dynamiczny rozwój nowego biznesu w całym regionie. W 2021 roku zanotowaliśmy rekordowy w historii przypis składki w wysokości ponad 1 mld zł. Nie zamierzamy zwalniać tempa. Dlatego koncentrujemy się na nowych produktach, rozwoju współpracy z partnerami i budowie nowych kanałów dystrybucji. Rozwój kanału B2C oraz współpraca z multiagencjami jest dla nas szczególnie ważna. Dlatego cieszę się, że Agnieszka dołącza do naszego zespołu. Nie tylko dobrze zna organizację, ale przede wszystkim ma ogromne doświadczenie, które wpiera realizację naszej strategii. Wierzę, że wspólnie będziemy kontynuować sukcesy marki AXA w Polsce i całym regionie CEE – powiedział Łukasz Hajkowski, Country Manager w Polsce oraz członek zarządu AXA Partners CEE.

Agnieszka Dąbrowska przez prawie 14 lat pracowała w Grupie AXA w Polsce, gdzie jako dyrektor zarządzająca i członek zarządu odpowiadała między innymi za sprzedaż w kanałach zdalnych, obsługę klienta, e-commerce oraz komunikację marketingową. W swojej karierze zawodowej w ubezpieczeniach była też prezesem porównywarki ubezpieczeniowej mfind (obecnie Punkta). Pełniła także funkcję dyrektor zarządzającej insurtechu Insly, wiodącego dostawcy rozwiązań SaaS dla branży ubezpieczeniowej.

Agnieszka Dąbrowska ma doświadczenie w tworzeniu multidyscyplinarnych zespołów, w zarządzaniu procesami podczas fuzji i przejęć oraz kosztowej optymalizacji procesów sprzedaży i obsługi klienta.

Artur Makowiecki

news@gu.com.pl