Alina Aleks nowym członkiem zarządu GrECo Polska

0
616

1 marca do zarządu GrECo Polska dołączyła Alina Aleks. Będzie pełnić funkcję członka zarządu odpowiadającego m.in. za pion finansowo-administracyjny.

Alina Aleks związana jest z Grupą GrECo od 2007 roku. Od 2011 r. jako dyrektor finansowy i prokurent spółki sprawuje pieczę nad sprawami finansowymi, administracyjnymi i kadrowymi w GrECo Polska. Jest brokerem ubezpieczeniowym. Alina Aleks ukończyła Uniwersytet Warszawski i Wyższą Szkołę Bankową we Wrocławiu.

Przez te ostatnie kilkanaście lat pracy w spółce Alina dała się poznać jako lojalny i doskonały fachowiec, cały czas dbający o interesy spółki oraz nas wszystkich, pracowników i GrECo. Oprócz jej profesjonalizmu, cenię w Alinie jej otwartość na zmiany i umiejętność artykułowania własnych opinii. To właśnie dlatego zarekomendowałem Alinę do powołania do zarządu GrECo Polska i cieszę się, że rekomendacja ta spotkała się z akceptacją naszych właścicieli – powiedział Paweł Paluszyński, prezes zarządu GrECo Polska.

Firma wyjaśnia, że zmiany w zarządzie to efekt jej rozwoju oraz realizacji przyjętej strategii. – W ostatnich latach dynamicznie rozwijaliśmy się w obsłudze klientów instytucjonalnych. Dzięki temu doprowadziliśmy do zmiany struktury naszego portfela, gdzie zaledwie 11% stanowią ubezpieczenia komunikacyjne – podkreślił Paweł Paluszyński. – W 2019 roku uplasowaliśmy ponad 153 mln zł składki, z czego 133 mln zł to ubezpieczenia niekomunikacyjne – dodał.

(AM, źródło: GrECo Polska)