Allianz Partners z wielofunkcyjną aplikacją mobilną allyz

0
392

Allianz Partners uruchomił aplikację mobilną allyz. Narzędzie ma zapewniać podróżnym wiarygodne porady i wiedzę specjalistyczną, a także dostęp do pełnego pakietu świadczeń ubezpieczeniowych. Z aplikacji mobilnej mogą korzystać klienci z Francji, Niemiec i Holandii.

Aplikacja allyz oferuje użytkownikom kompleksowe porady i inspiracje przed podróżą, a także przestrzeń do przechowywania wszystkich dokumentów podróżnych i dostępu do informacji o lokalnych usługach podczas podróży.

– Dzisiejsi podróżni chcą czegoś więcej niż tylko ochrony finansowej, jaką zapewnia ubezpieczenie. Słusznie oczekują podczas podróży „spokoju ducha” – intuicyjnego i bezproblemowego rozwiązania dla wszystkich okoliczności, które wykraczają daleko poza tradycyjne ubezpieczenie. Dokładnie to połączyliśmy w naszym rozwiązaniu allyz, które jest dostępne za jednym kliknięciem – na telefonie komórkowym każdego klienta. To skok w przyszłość, w której ubezpieczenie jest naprawdę zintegrowane z codziennością naszych klientów – powiedział Tomas Kunzmann, dyrektor generalny Allianz Partners.

Spokój ducha – wystarczy jedno kliknięcie

Klienci posiadający ubezpieczenie podróżne Allianz Partners w Niemczech, Francji i Holandii mogą pobrać allyz na swój telefon komórkowy i uzyskać dostęp do korzyści, takich jak wstęp do poczekalni lotniskowej, rozpatrywanie roszczeń z wyprzedzeniem, informacje zdrowotne w podróży i dostęp do czatu z lekarzem. Każdy może pobrać aplikację bezpłatnie, a pełny pakiet usług można odblokować po wykupieniu polisy podróżnej.

Klienci allyz będą mogli skorzystać z 6-miesięcznego bezpłatnego dostępu do aplikacji allyz Security, stale rozwijającego się rozwiązania cyfrowego zaprojektowanego w celu uzupełnienia dobrego samopoczucia fizycznego cyfrowym bezpieczeństwem i ochroną. Aplikacja zapewnia użytkownikom usługi, takie jak prywatna sieć VPN, bezpieczne przeglądanie, kontrola rodzicielska, program antywirusowy i ochrona tożsamości online.

Aplikacja jest dostępna w Niemczech, Francji i Holandii, a jej wprowadzenie w USA i Włoszech planowane jest na pierwszy kwartał 2024 r.

(AM, źródło: Allianz Partners)