Allianz Polska w #wdobrejsprawie

0
440

Już po raz trzeci Allianz Polska zachęca do udziału w akcji #wdobrejsprawie, której celem jest wsparcie podopiecznych stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. Jedno udostępnienie świątecznego postu na Facebooku, Instagramie lub Twitterze to 1 zł na ferie zimowe podopiecznych stowarzyszenia.

– W tym roku już po raz trzeci zachęcamy do dzielenia się dobrymi emocjami i włączenia się naszą akcję. Dla Allianz współpraca ze Stowarzyszeniem SOS Wioski Dziecięce jest bardzo ważna, dlatego angażujemy się w różne aktywności, które wspierają podopiecznych. A Święta to doskonała okazja, aby razem działać #wdobrejsprawie – mówi Michał Podogrodzki, dyrektor Komunikacji i PR Allianz Polska.

Dzięki ubiegłorocznej edycji kampanii i zebranym w jej trakcie środkom, 26 podopiecznych SOS Wioski Dziecięce wzięło udział w zimowych atrakcjach zaplanowanych przez organizatorów na czas ferii.

Celem akcji, która polega na umieszczaniu w kanałach social media specjalnej kartki świątecznej przygotowanej przez ubezpieczyciela we współpracy ze znaną ilustratorką Magdą Pilaczyńską, jest przekazanie realnego wsparcia finansowego na ferie dla podopiecznych Stowarzyszenia. Aby wziąć udział w akcji, wystarczy udostępnić publicznie specjalną, świąteczną kartkę na Facebooku, w opisie dodać hashtag #wdobrejsprawie i oznaczyć profil Allianz Polska. Na Instagramie i Twitterze wystarczy umieścić post z dedykowanym hashtagiem #wdobrejsprawie.

Akcja potrwa do 27 grudnia, a zebrane w jej trakcie środki zostaną przekazane na ferie zimowe podopiecznych SOS Wioski Dziecięce.

(AM, źródło: Allianz)