Rusza Piknik Olimpijski wspierany przez Allianz Polska

0
424

25 maja, w parku Kępa Potocka w Warszawie odbędzie się Piknik Olimpijski wspierany przez Allianz Polska. Firma realizuje też inne inicjatywy lokalne w ramach światowego partnerstwa z ruchem olimpijskim i paralimpijskim w latach 2021–2028.

Jubileuszowy 25. Piknik Olimpijski to jedno z największych wydarzeń sportowo-rekreacyjnych w stolicy. Organizatorem jest Polski Komitet Olimpijski, zaś Allianz Polska po raz trzeci jest partnerem wspierającym.

– Od kilku lat jesteśmy obecni na Pikniku Olimpijskim oraz na gali plebiscytu Polskiego Komitetu Paralimpijskiego na Sportowca Roku. Rok igrzysk oznacza dodatkowe aktywności angażujące naszych klientów, pracowników i agentów, o których stopniowo informujemy  – mówi Michał Podogrodzki, dyrektor departamentu market management i komunikacji Allianz Polska.

Motywy olimpijskie pojawiają się na spotkaniach i konkursach dla agentów ubezpieczeniowych. Wybrane punkty sprzedaży Allianz zostały oznaczone symbolem globalnego partnera ubezpieczeniowego. Dla pracowników firma organizuje spotkania ze sportowcami, webinary i konkursy – wkrótce pracownicy Allianz Polska zostaną zaproszeni do udziału w trwającym miesiąc wyzwaniu sportowym. W mediach społecznościowych publikowane są filmiki o przygotowaniach do igrzysk:

W ramach globalnego partnerstwa Allianz mógł wybrać grupę osób, które poniosą płomień olimpijski do Paryża. Będzie wśród nich przedstawicielka Polski.

(AM, źródło: Allianz)