PZU rekrutuje akademickich ambasadorów

0
407

Największy polski ubezpieczyciel kontynuuje skierowany do studentów Program Ambasador PZU. Obecnie trwa rekrutacja na rok akademicki 2024/2025.

Do programu PZU zaprasza studentów od I do IV roku studiów kierunków ekonomicznych i informatycznych z 10 miast: Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Łodzi, Poznania, Gdańska, Lublina, Katowic, Rzeszowa i Torunia. Akademiccy ambasadorzy będą reprezentować firmę i współorganizować ogólnopolskie projekty PZU dla studentów na swoich uczelniach. Współpracę z zakładem na rok akademicki 2024/2025 rozpoczną pod koniec września.

Program stwarza jego uczestnikom możliwości rozwoju, oferując m.in. udział w certyfikowanych szkoleniach rozwojowych, szansę rozbudowania sieci kontaktów biznesowych, konsultacje z rekruterem. W mijającym roku akademiccy ambasadorzy przeszli certyfikowane warsztaty z personal brandingu, uczestniczyli w Dniach Otwartego Biznesu PZU, a część z nich skorzystała również ze skróconego procesu rekrutacji do tegorocznej edycji programu praktyk i staży.

– Mocno stawiamy na wspieranie młodych talentów, a Program Ambasador PZU jest jednym z projektów stworzonych z myślą o nich. Szukamy ambitnych, aktywnych studentów, którzy chcą się rozwijać, zdobyć konkretne umiejętności i poznać funkcjonowanie dużej organizacji, realizując projekty wraz z ekspertami PZU. Co roku uczestnicy programu wykazują się kreatywnością, własną inicjatywą i efektywnością. Część z nich zostaje z nami na dłużej. Także w tegorocznej edycji programu ambasadorzy będą odpowiadać za działania promocyjne PZU w obszarze marki pracodawcy bezpośrednio na swoich uczelniach i w mediach społecznościowych – mówi Anna Gaertig, kierowniczka Zespołu Rekrutacji i Marki Pracodawcy PZU.

Program Ambasador PZU to część inicjatywy PZU Student Talent, w ramach której ubezpieczyciel realizuje różne projekty kierowane do środowiska akademickiego.

(AM, źródło: PZU)