ANG Spółdzielnia: Piąty tytuł Kincentric Best Employer

0
587

ANG Spółdzielnia już po raz piąty otrzymała tytuł Kincentric Best Employer. Wyróżnienia te przyznawane są wyłącznie na podstawie wyników badań zaangażowania i satysfakcji pracowników, które w 2019 roku w ANG uplasowały się na poziomie 93%.

Tytuł Najlepszego Pracodawcy przyznawany jest na podstawie wyników badań przeprowadzanych wśród wszystkich pracowników firmy. Ich celem jest wyłonienie przedsiębiorstw, które tworzą najbardziej angażujące miejsca pracy. Laureatem tegorocznej edycji już piąty raz z rzędu została ANG Spółdzielnia.

Tegoroczne wyniki zaangażowania na poziomie 93% napawają nas dumą. Jesteśmy spółką pracowniczą, dla której niezależność i poczucie podmiotowości jej członków są niezwykle ważne, tym bardziej cieszy nas fakt, że potrafiliśmy stworzyć tak angażujące środowisko pracy. Jednak aby je zbudować, potrzeba ciągłej pracy, dyskusji, wsłuchiwania się w głos współpracowników i dbania o to, by każdy w firmie czuł się potrzebny – mówi Michał Kwasek z ANG Spółdzielni.

Kincentric stale bada trendy charakterystyczne dla ponadprzeciętnych organizacji. W obecnych warunkach cyfryzacji, globalizacji i niedoboru pracowników wskazuje na kluczowe cztery indeksy, dzięki którym organizacje mogą budować dodatkową przewagę konkurencyjną. Jest to zaangażowanie pracowników, zwinność biznesowa, angażujący liderzy oraz orientacja na ludzi. Otrzymanie tytułu Kincentric Best Employer jest możliwe tylko wtedy, gdy wynik dla wskaźnika zaangażowania oraz 2 z 3 indeksów znajdują się w górnym kwartylu.

(AM, źródło: Brandscope)