Aon pomoże urosnąć Laven

0
569

Aon rozpoczął współpracę z polskim insurtechem Laven. W jej ramach broker będzie dystrybuował opracowane przez insurtech komplementarne ubezpieczenia zdrowotne. Aon zdecydował się również na zapewnienie dostępu do polis Laven ponad 1700 swoich pracowników.

– Wierzymy w innowacyjny potencjał produktu ubezpieczeniowego stworzonego przez Laven i związane z nim korzyści, zarówno biznesowe, jak i zdrowotne. Najlepszym dowodem jest to, że zdecydowaliśmy się objąć komplementarnymi ubezpieczeniami zdrowotnymi również naszych pracowników. Z kolei praca nad wdrożeniem w Aon tego rozwiązania w ostatnim czasie dała nam cenne doświadczenia, które pomogą nam w prezentowaniu tego typu rozwiązań naszym klientom. Już 300 klientów zainteresowało się prowadzeniem rozmów na temat poszerzenia swojego pakietu benefitów – mówi Dominika Kozakiewicz, prezeska zarządu Aon Polska.

Dzięki współpracy z brokerem Laven ma szansę dotrzeć ze swoimi polisami do ponad 2,8 tys. jego klientów, co przekłada się na potencjalnie 200 tys. ubezpieczonych.

– Cieszę się, że jako twórca innowacyjnego produktu ubezpieczeniowego Laven może polegać na sprawdzonych partnerach, takich jak Aon. To dla nas bardzo ważne, ponieważ klientami Aon z racji jego globalnej działalności są duże, często międzynarodowe korporacje, które najbardziej powinny być zainteresowane rozwiązaniami poszerzającymi ochronę zdrowia dla swoich pracowników – dodaje Piotr Karda, prezes zarządu Laven.

(AM, źródło: Laven)