Aviva Services na ścieżce szybkiego rozwoju

0
130

Działające w Polsce od 12 lat Centrum Eksperckie Aviva kontynuuje wsparcie dla rynków strategicznych Avivy (w Wielkiej Brytanii, Irlandii i Kanadzie) oraz samej centrali grupy. Aktualnie Aviva Services realizuje projekty w kilkunastu obszarach, m.in.: łączy programowanie z aktuariatem, rozwijając zaawansowane modele aktuarialne zarówno Prophetowe, jak i kapitałowe.

W ostatnim czasie firma rozpoczęła wsparcie ubezpieczeń majątkowych w obszarze pricingu, a także w ramach projektów z obszaru Data Science. Aviva Services wspiera projekt IFRS17 w obszarze aktuariatu i finansów. Natomiast zespół IT rozwija się w dziedzinach: Big Data, DevOps, programowania, testowania automatycznego, centrum SaaS, a wszystko w środowisku agile. Ambicją Aviva Services jest stworzenie zaawansowanego technologicznie miejsca widocznego nie tylko na mapie Warszawy, ale i Polski.

Centrum Eksperckie Aviva mieści się w Warszawie przy ul. Inflanckiej 4B. Zespół pracuje jednak w systemie hybrydowym, który został wdrożony jeszcze przed pandemią. W kolejnych miesiącach planowany jest dalszy rozwój centrum i zatrudnienie 50 pracowników.

(AM, źródło: Aviva Services)