AXA Partners i MediSky partnerami w segmencie polis zdrowotnych

0
498

AXA Partners zawarła umowę o współpracy z MediSky International. Obie firmy będą wspólnie oferować prywatne ubezpieczenia medyczne.

– Na przestrzeni ostatnich lat odnotowujemy stały wzrost świadomości klientów dotyczący stanu ich zdrowia oraz chęć zapewnienia ochrony na najwyższym poziomie dla siebie i swojej rodziny. Przekłada się to na zwiększone zapotrzebowanie na ubezpieczenia medyczne. Bardzo cieszy nas fakt nawiązania współpracy z MediSky International. Ze współpracy dwóch tak silnych firm, posiadających globalne wsparcie, skorzystają przede wszystkim klienci, którzy otrzymają dostęp do jeszcze większej liczby prywatnych placówek medycznych – mówi Tomas Mrnka, członek zarządu i dyrektor sprzedaży AXA Partners CEE.

– Współpraca z AXA Partners oznacza dla naszych klientów przede wszystkim zwiększone bezpieczeństwo. Proces konsultacji lekarskich jest bezproblemowy i dobrze przemyślany. Oferujemy klientom nie tylko najlepsze rozwiązania zdrowotne, ale także innowacyjny system rozliczeń. Klienci płacą za usługi kartami pre-paidowymi, a w przypadku hospitalizacji cały proces może odbywać się bezgotówkowo. Dodatkowego wsparcia udzieli konsultant mówiący w języku polskim. Dzięki nowej platformie sprzedażowej proces zakupu polisy i administrowania nią jest realizowany w pełni online. Są to najlepsze rozwiązania w zakresie międzynarodowych ubezpieczeń medycznych dostępne w Polsce – mówi Arkadiusz Piątek, dyrektor generalny MediSky International.

(AM, źródło: AXA Partners)