Bartosz Kwieciński na czele Expandera

0
973

Bartosz Kwieciński z dniem 1 lutego 2023 roku objął funkcję prezesa zarządu należącej do Grupy Allianz firmy doradczej Expander Advisors. Zastąpił na tym stanowisku Adriana Jarosza, który będzie kontynuował swoją karierę zawodową poza grupą. Do zarządu Expander Advisors od 1 marca dołączy również Bernadeta Jadowska jako osoba odpowiedzialna za sprzedaż. Arkadiusz Piotrowicz będzie sprawował funkcję członka zarządu spółki do końca lutego, następnie skupi się na wsparciu obszaru sprzedaży w Allianz Polska.

Bartosz Kwieciński i Bernadeta Jadowska

Bartosz Kwieciński dołączył do Expandera w 2016 roku jako pomysłodawca i dyrektor zarządzający departamentem nieruchomości, następnie odpowiedzialny był za sprzedaż w sieciach stacjonarnych, Contact Center oraz projekt aplikacji MyExpander, wspierającej digitalizację usług.

Bernadeta Jadowska jest związana z Expanderem od 2013 roku, najpierw jako dyrektor Rozwoju Sieci Direct Plus, a następnie dyrektor sprzedaży Sieci Mobilnej. Doświadczenie w tworzeniu i rozwijaniu struktur sprzedaży zdobywała na stanowiskach dyrektorskich w Santander Consumer Banku, Creditfield oraz Money Expert.

– Wraz z całym zespołem Allianz Polska serdecznie gratulujemy Bartoszowi Kwiecińskiemu i Bernadecie Jadowskiej nominacji i życzymy im wielu sukcesów. Dziękujemy też Adrianowi Jaroszowi za jego wkład w rozwój Expandera w ciągu ostatnich lat – mówi Matthias Baltin, członek rady nadzorczej Expander Advisors oraz prezes Allianz Polska.

(AM, źródło: Expander Advisors)