Beesafe: 1 zł za assistance samochodowy

0
506

W związku ze zbliżającym się sezonem wakacyjnym Beesafe zachęca, by zabezpieczyć się na wypadek nieprzewidzianych sytuacji, jakie mogą zdarzyć się podczas wyjazdu. W tym celu insurtech zaoferował możliwość zakupu assistance samochodowego w specjalnej cenie.

W ramach oferty pod nazwą Wakacyjne Assistance Beesafe każdy zainteresowany, który odwiedzi stronę beesafe.pl/wakacje, może zakupić assistance samochodowe obowiązujące w okresie od 25 czerwca do 31 sierpnia za 1 zł.

Ochrona działa na terenie Polski i obejmuje holowanie do warsztatu do 200 km, dowóz paliwa, wymianę koła i uruchomienie pojazdu w przypadku awarii akumulatora, niezależnie od posiadanej polisy OC czy AC. Może ją kupić każdy. Jedynym wymogiem jest to, by auto, które zostanie objęte usługą, miało mniej niż 20 lat.

– Wiemy, jak bardzo nasi rodacy spragnieni są urlopów, dlatego postanowiliśmy dać im coś ekstra. Z naszych badań wynika, że to właśnie auto assistance jest tą usługą na wakacje, na którą najchętniej zdecydowaliby się Polacy – wybrałoby ją aż 44% badanych – częściej niż choćby pomoc medyczną dostępną na urlopie (33%) czy NNW dla dziecka (23%). Dlatego też postanowiliśmy, że zapewnimy im ją za symboliczną złotówkę. Oferta jest od teraz dostępna dla każdego chętnego, nie tylko dla naszych obecnych klientów. Wszystko po to, by sezon letni 2021 był dla nas miłą odskocznią po trudnym roku 2020 i zapewnił same przyjemne wspomnienia. My pomożemy zadbać o to, by były pozbawione przykrych zdarzeń związanych z autem – komentuje Rafał Mosionek, CEO Beesafe.

(AM, źródło: PAP MediaRoom)