Bezpieczeństwo finansowe kobiet

0
479

We wtorek 1 października 2019 r. w warszawskim centrum konferencyjnym przy ul. Białostockiej 22 odbędzie się konferencja poświęcona metodom i technikom efektywniejszego planowania wydatków i oszczędzania dochodów – specyficznie skierowana do kobiet.

Podczas konferencji poruszone zostaną takie tematy, jak planowanie wydatków domowych oraz sposoby gromadzenia pieniędzy na przyszłość. Dzięki łatwym i dostępnym narzędziom każda kobieta może odzyskać panowanie nad portfelem oraz odłożyć na przyszłość swoją i swojej rodziny.

Kobiety żyją dłużej od mężczyzn, a pracują krócej. Niestety pensje kobiet wciąż są statystycznie niższe od pensji wypłacanych mężczyznom na tych samych stanowiskach. Kapitał, który gromadzimy w ciągu życia zawodowego pań, jest zatem znacznie mniejszy, a czas wydatkowania tych pieniędzy, ze względu na długość życia, dłuższy. Niezależnie od zarobków każda kobieta może zabezpieczyć swoją przyszłość. Podczas konferencji będzie mowa o sposobach i narzędziach służących zapewnieniu bezpieczeństwa finansowego dla kobiet.

Z myślą o uczestniczkach konferencji zadbano także o bogatą ofertę strefy wellness i lifestyle. W przerwach między panelami uczestniczki będą zaproszone na warsztaty z autoprezentacji, poznają też podstawowe zasady samoobrony.

Do udziału zaproszone są wszystkie kobiety, które chcą zapanować nad finansami oraz zabezpieczyć swoją finansową przyszłość. Ważnym aspektem konferencji będzie uświadomienie rangi dodatkowych oszczędności na emeryturę, a także szerzenie dobrych praktyk i wymiana doświadczeń na polu oszczędzania.

Program konferencji został zaplanowany w taki sposób, aby każda z uczestniczek wyszła z wydarzenia z praktyczną wiedzą i umiejętnościami, ale przede wszystkim miała okazję do spotkania w ciekawym gronie i wymiany doświadczeń z kobietami mającymi podobne życiowe wyzwania.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Rejestracja:bit.ly/bezpieczenstwo-finansowe-kobiet