BOXX: Nie tylko reagowanie, ale zapobieganie cyberatakom

0
378

Insurtech cyber i pośrednik z siedzibą w Toronto BOXX Insurance ogłosił wprowadzenie we współpracy z AXA rozwiązania łagodzącego zagrożenia cyber, mającego na celu wsparcie małych przedsiębiorstw.

Rozpoznając krytyczną potrzebę kompleksowej ochrony małych firm przed cyberryzykami, BOXX Insurance opracował przyjazne użytkownikowi rozwiązanie pomagające przedsiębiorstwom lepiej przewidywać potencjalne cyberataki i im zapobiegać.

– Kierując się naszą misją czynienia świata cyfrowo bezpieczniejszym, przeprowadziliśmy dogłębne badania specyficznych potrzeb małych firm. Wyniki uwidoczniły znaczenie nie tylko reagowania na cyberataki i likwidacji ich skutków, ale również przewidywania ich i zapobiegania im – powiedział Vishal Kundi, CEO i założyciel BOXX Insurance.

– Ponieważ 80% naruszeń cyberbezpieczeństwa jest skutkiem nieadekwatnych środków ochrony, to nowe rozwiązanie umożliwia firmom proaktywne zwalczanie cyberzagrożeń. Narzędzie, które dziś wprowadzamy, najpierw w Hiszpanii, wspiera naszych klientów biznesowych przez zapewnianie alertów w czasie rzeczywistym, ocen ryzyka cyfrowego i stałych szkoleń – wyjaśnia Alfonso Zayas Satrustegui z hiszpańskiej AXA Seguros.

(AC, źródło: Insurance Journal)