Colonnade uruchomił directową sprzedaż indywidualnych polis NNW szkolnych

0
533

Polski oddział Colonnade Insurance uruchomił nową internetową platformę sprzedażową. Za jej pośrednictwem klienci będą mogli sami kupić indywidualne szkolne ubezpieczenie NNW, płacąc za nie online.

Ubezpieczyciel wskazuje, że istotną funkcjonalnością platformy sprzedażowej jest możliwość przypisania produkcji z zawartych umów indywidualnych do konkretnego pośrednika z naliczeniem prowizji.

W ramach swojej ofert Colonnade proponuje polisy z sumą ubezpieczenia do 100 tys. zł, zapewniającej zwrot kosztów leczenia nieszczęśliwego wypadku poniesionych na całym świecie. NNW gwarantuje też zwrot kosztów leczenia zębów w wyniku NW (w tym zębów mlecznych), wysoki limit z tytułu świadczenia szpitalnego, a także podwójne świadczenie w przypadku pobytu na OIOM – do 200 zł za 1 dzień pobytu, oraz świadczenie bólowe (200 zł). Polisa obejmuje też szeroki katalog chorób (17 jednostek chorobowych), a także odpowiedzialność za: pobyt w szpitalu w związku z Cobvid-19, omdlenia, wypadek w trakcie uprawiania sportu – także w ramach pozaszkolnych klubów/organizacji sportowych. Dodatkowym elementem jest też wsparcie assistance medycznego po nieszczęśliwym wypadku oraz ochrona w sieci, w tym blokada rodzicielska, ID monitoring, wsparcie w ochronie reputacji internetowej, pomoc psychologa.

W ramach promocji ubezpieczenia w formie indywidualnej Colonnade przygotowało dla swoich partnerów specjalną ofertę cenową.

(AM, źródło: Colonnade)