Compensa wyróżniona w konkursie „Lider 2019”

0
660

Compensa TU zdobyła 3. miejsce w technologicznym konkursie Gazety Bankowej „Lider 2019”. Laur została przyznany za wdrożenie kompleksowego rozwiązania oferującego klientom możliwość samodzielnej cyfrowej likwidacji szkód.

Towarzystwo zostało wyróżnione w kategorii „Ubezpieczenia i inne instytucje finansowe” za stworzenie kompleksowego rozwiązania do cyfrowej likwidacji szkód, dzięki któremu klient ma dostęp do szerokiego wachlarza narzędzi do samodzielnej likwidacji. Wśród nich znalazła się automatyzacja wyboru ścieżki likwidacji oparta na technologii AI, aplikacja do samodzielnej likwidacji szkód, wraz z unikatowym rozwiązaniem pozwalającym na wycenę ruchomości domowych, oraz aplikacja do prowadzenia wideoinspekcji i fotoinspekcji przez rzeczoznawców. 

– Trzecie miejsce w konkursie „Lider 2019” to kolejne wyróżnienie przyznane za nasze kompleksowe rozwiązanie do cyfrowej likwidacji szkód. Mamy świadomość, że szybkie przejście przez cały proces likwidacji ma dla klientów bardzo duże znaczenie. Dlatego staramy się, by stał on się dla osoby poszkodowanej jak najbardziej przyjazny. Cieszę się, że nasze działania są dostrzegane i doceniane, i dziękuję całemu zespołowi, bez którego wdrożenie tych innowacji nie byłoby możliwe – komentuje Rafał Mosionek, wiceprezes zarządu Compensy odpowiedzialny m.in. za obszar likwidacji szkód.

(AM, źródło: Compensa)