CONDITOR świętuje kolejny owocny rok

0
1748

Niemal 300 uczestników, 60 nagrodzonych agentów, cztery lokalizacje w urokliwych zakątkach Polski i niezliczone godziny inspirujących rozmów, służących wymianie doświadczeń i ocenie wspólnych osiągnięć ubiegłego roku – tak w kilku słowach moglibyśmy zawrzeć sedno Podsumowań Roku, jakie odbyły się z inicjatywy Multiagencji CONDITOR.

Ostatnie dwa miesiące przyniosły multiagencji uroczystości podsumowujące wyniki sprzedażowe osiągnięte w 2023 r. Każda z nich pod patronatem jednego z czołowych towarzystw ubezpieczeniowych: PZU w Karpaczu, u podnóża malowniczych Karkonoszy; LINK4 w Hotelu Warszawianka, gdzie w motywacyjnym przemówieniu wystąpił gość specjalny – Krzysztof Ignaczak, były reprezentant Polski w siatkówce; ERGO Hestii w nadmorskich Sianożętach; kończąc na Warcie, która wraz z przedstawicielami CONDITOR gościła agentów w Hotelu Klimczok – w samym sercu Beskidów.

– W CONDITOR niezwykle cenimy sobie bezpośrednie relacje z naszymi partnerami. Spotkania podsumowujące, zorganizowane w każdym z czterech regionów Polski, dały możliwość odbycia rozmów i wymiany spostrzeżeń niemal z każdym uczestnikiem, pozwalając na strategiczną wymianę myśli – podkreślił na Śląsku Jakub Szczepaniak, właściciel CONDITOR.

Wyniki

Podsumowania to święto sukcesów i nieustającego rozwoju, co znalazło potwierdzenie w oficjalnej części spotkania, podczas której Wojciech Andrzejak, dyrektor sieci sprzedaży CONDITOR, wraz z menedżerami zaprezentował wyniki sprzedaży w poszczególnych regionach Polski oraz w skali całej sieci.

Za tym sukcesem stoją ludzie. Jest on wynikiem działania pełnego pasji, stale podnoszonych kompetencji oraz owocnej współpracy, na gruncie wieloletniego zaufania. Stąd nie mogło zabraknąć wyróżnień oraz nagród w kategorii najlepszych wyników sprzedażowych dla agentów, którzy znacząco przyczynili się do zamknięcia przez CONDITOR ubiegłego roku, z rewelacyjnym wynikiem. Wyróżniono również Placówki Partnerskie oraz Debiuty Roku.

Technologia

Na tapet wzięto także rozwiązania technologicznie, wdrożone przez CONDITOR w ostatnich latach, które mają służyć optymalizacji pracy agentów, odpowiadając na ich bieżące potrzeby i spełniając wymagania ciągle zmieniającego się rynku.

Pozytywnie oceniono funkcjonalności dedykowanego i stale udoskonalanego systemu CRM iCON, który w palecie swoich narzędzi posiada już m.in. Moduł IDD, Rozliczeniowy, Sprzedażowy, Moduł APK, Kartę Klienta ze sprzedażą i wznowieniami w jednym miejscu, a także Raporty, Statystyki i wiele innych. Nie zapominając o porównywarce, systematycznie poszerzanej o nowe towarzystwa ubezpieczeniowe – w roku 2023 kolejnych pięć.

Współpraca

Na ostatnim ze spotkań podsumowujących Wojciech Andrzejak miał przyjemność zaprezentować również najnowszy projekt, będący ukłonem w kierunku współpracujących z CONDITOR agentów. Pakiet Korzyści Współpracy z CONDITOR to trzy w pełni bezpłatne narzędzia: terminal do obsługi transakcji bezgotówkowych, komunikator SMS oraz dostęp do porównywarki ubezpieczeń komunikacyjnych, które w rewolucyjny sposób usprawnią i przyspieszą pracę partnerów multiagencji, pozwalając zaoszczędzić czas na to, co najważniejsze i zarazem najprzyjemniejsze w pracy agenta – budowanie długofalowych relacji z klientami.

Zarząd CONDITOR zapowiedział także kontynuację programów motywacyjnych dla agentów: Polecam Conditor; Rozwiń Skrzydła z Conditor; szkoleń w ramach Uniwersytetu Conditor UNICON, rozwijającego kompetencje partnerów i pracowników; programu Agent na Emeryturze; jak również cieszącego się ogromnym powodzeniem projektu Poznawaj Świat – rokrocznie organizowanego przez CONDITOR konkursu sprzedażowego, przy współpracy z wybranymi towarzystwami, który w tym roku przeniósł laureatów do egzotycznej Malezji. 

Patronat

W tegorocznych podsumowaniach multiagencja zyskała honorowe wsparcie od kluczowych towarzystw ubezpieczeniowych: PZU, LINK4, ERGO Hestii oraz Warty. Patroni wydarzeń aktywnie uczestniczyli w spotkaniach, mając możliwość odbycia wielowymiarowych dyskusji, uwzględniających perspektywę zarówno agentów, jak i przedstawicieli CONDITOR.

Podczas oficjalnej części spotkania przedstawiciele wymienionych towarzystw mogli omówić istotne zmiany w sektorze ubezpieczeń, przedstawić nowe produkty ze swojej oferty czy zaprezentować obrane przez siebie kierunki rozwoju. Spotkania były również okazją do osobistego uhonorowania agentów, którym reprezentanci towarzystw wręczyli indywidualne wyróżnienia.

– Choć z założenia spotkania mają na celu podsumowanie dotychczasowych osiągnięć i są momentem na wyznaczenie kierunków dalszego rozwoju, stanowią przede wszystkim nieocenioną przestrzeń do bezpośredniego dialogu, w czasie rzeczywistym.

Jestem ogromnie wdzięczy każdemu z uczestników, który zechciał poświęcić swój cenny czas na spotkanie z nami, dając tym samym świadectwo ogromnego zaangażowania w realizację wspólnie postawionych celów – podsumował Ireneusz Szczepaniak, właściciel CONDITOR.