CUK Ubezpieczenia klientem LoveBrands Relations

0
538

Od września agencja LoveBrands Relations rozpoczęła obsługę multiagencji CUK Ubezpieczenia. W ramach podpisanej umowy zespół agencji jest odpowiedzialny za przygotowanie i realizację strategii komunikacji, obsługę biura prasowego oraz PR ekspercki.

– Do wzmocnienia naszych działań komunikacyjnych potrzebowaliśmy wszechstronnej agencji, stąd decyzja o rozpoczęciu współpracy z LoveBrands Relations. Nie bez znaczenia jest też fakt, że zespół agencji posiada dużą wiedzę na temat branży ubezpieczeniowej – powiedziała Anna Pawłowska-Kruzińska, dyrektor marketingu CUK Ubezpieczenia.

– Bardzo się cieszę, że marka CUK Ubezpieczenia dołączyła do grona naszych klientów. To kolejny w ostatnim czasie powód do dumy dla całego zespołu, ale też ciekawe wyzwanie, a to lubimy najbardziej – powiedziała Dorota Bieniek-Kaska, prezes zarządu LoveBrands Relations.

Za współpracę po stronie LoveBrands Relations odpowiadają Bartosz Lewicki – szef działu PR Korporacyjnego i PA, oraz Izabela Hoppe – konsultantka PR.

(AM, źródło: LoveBrands Relations)