CUK Ubezpieczenia nagradza partnerów

0
492

Egzotyczne wycieczki i atrakcyjne nagrody to jeden ze sposobów CUK Ubezpieczenia na docenienie zaangażowania oraz promowanie agentów osiągających najlepsze wyniki. Partnerzy multiagencji, laureaci konkursu Ligi Mistrzów zostali uhonorowani wyjazdem do Marrakeszu.

– Bardzo doceniamy zaangażowanie, które partnerzy włożyli w osiągnięcie rewelacyjnych wyników. Mamy świadomość, ile pracy wymaga pozyskanie i obsługa klienta. CUK jest blisko agentów, zapewniając przestrzeń do wymiany doświadczeń, wspólnego rozwoju, a także zdobywania wiedzy, jak konkurować na  lokalnych rynkach. Cieszy nas również fakt, że podczas wyjazdu zostały docenione narzędzia CUK Direct dla Agenta czy Szybka Ścieżka w WebCUK. To znak, że agenci wykorzystują przygotowane rozwiązania oraz wiedzę zdobytą podczas szkoleń, z powodzeniem budując przewagę na cyfrowych rynkach – mówi Marcin Dyliński, dyrektor Departamentu Marketingu i E-Commerce CUK Ubezpieczenia

Uczestnicy wyjazdu mogli odkrywać urok Maroka zarówno za dnia, jak i w nocy. Wycieczki z przewodnikami wprowadziły ich w lokalną kulturę, zwyczaje i kuchnię. Podczas wypraw partnerzy CUK mieli szansę podziwiać zarówno malownicze wybrzeże oceanu, kosztować trunków z lokalnych winnic, jak i odkrywać bogactwo smaków regionu.

– Wierzymy, że zmiana otoczenia, poznanie nowej kultury oraz integracja to miła odskocznia od świata ubezpieczeń. Dokładamy wielu starań, żeby współpraca z CUK Ubezpieczenia służyła budowaniu relacji na wielu płaszczyznach – dodaje Marcin Dyliński.

Mulitagencja szykuje dla agentów kolejne wyjazdy, tym razem do Lizbony oraz na Maderę.

(AM, źródło: CUK Ubezpieczenia)