CUK Ubezpieczenia z promocją na ubezpieczenia nieruchomości i na życie

0
247

Multiagencja CUK Ubezpieczenia zaoferowała swoim klientom promocyjne ceny ubezpieczeń na życie oraz domu lub mieszkania. Polisy można nabyć bez konieczności wychodzenia z domu.

Ubezpieczenie nieruchomości w promocyjnych warunkach pochodzi z oferty AXA i obejmuje ochronę od ognia i innych zdarzeń losowych. Możliwe jest również rozszerzenie ochrony o elementy zewnętrzne posesji, np. wiaty garażowe czy ogrodzenie.

– Biorąc pod uwagę, że w ostatnim czasie mamy do czynienia z dość ekstremalnymi zdarzeniami pogodowymi, jak huragany, gradobicia czy intensywne opady, ubezpieczenie nieruchomości jest bardzo ważne. Warto wiec rozważyć zakup tego rodzaju ochrony przed rozpoczęciem sezonu letniego – mówi Maciej Kuczwalski, ekspert CUK Ubezpieczenia.

Polisa AXA jest dostępna również w wariancie all risks. – Co ważne, ubezpieczenie domu możemy zakupić w sposób całkowicie zdalny, co jest bardzo ważne w sytuacji, gdy kontakty z innymi powinniśmy ograniczyć do minimum– dodaje Maciej Kuczwalski.

Z kolei ubezpieczenie na życie pochodzi z portfela STUnŻ Ergo Hestia i jest produktem dla grupy otwartej. – Składka zaczyna się już od 30 złotych, nie obowiązuje również okres karencji w przypadku śmierci ubezpieczonego i tylko 3 miesiące przy poważnych zachorowaniach – podkreśla Maciej Kuczwalski. Sopocka firma przygotowała 27 wariantów, m.in. dla singli, seniorów czy całych rodzin. Ubezpieczenie zawiera również szeroki zakres Medical Assistance oraz MediPlan. Obejmują one m.in. konsultacje lekarzy specjalistów, zabiegi ambulatoryjne, badania diagnostyczne, rehabilitację, telefoniczną informację szpitalną i medyczną oraz stomatologiczny program rabatowy, a także takie usługi, jak organizacja i pokrycie kosztów wizyty lekarza, transport medyczny, opieka nad dziećmi i osobami niesamodzielnymi, dostawa podstawowych artykułów oraz leków, opieka nad zwierzętami domowymi. Także tę polisę można nabyć zdalnie.

Oferty są dostępne do 31 marca w placówkach CUK Ubezpieczenia oraz na stronie www.cuk.pl.

(AM, źródło: Newseria)