Czwartkowe Forum SGH z udziałem prezesa UNIQA

0
68

29 kwietnia o godz. 14.00 odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Czwartkowe Forum SGH. W dyskusji udział wezmą Marcin Nedwidek, prezes UNIQA Polska (po decyzji KNF), oraz prof. Adam Śliwiński, kierownik Katedry Ryzyka i Ubezpieczeń SGH.

Na polskim rynku działa kilkadziesiąt spółek ubezpieczeniowych. W rzeczywistości należą do kilku dużych grup finansowych. Od kilku lat rynek ulega bowiem stopniowej koncentracji. Daje to szansę na rozwój branży, obniżanie kosztów i większe inwestycje w nowe technologie. Warto jednak zastanowić się, czy kompleksowe dostarczanie szerokiego wachlarza usług wyjdzie na dobre klientom.   

Podczas spotkania Marcin Nedwidek i prof. Adam Śliwiński postarają się odpowiedzieć na pytania, jak pandemia wpłynęła na sektor ubezpieczeń i warunki prowadzenia działalności oraz czy można ubezpieczyć się od pandemii. Podziela się też swoimi opiniami na temat tego, czy rynek CEE, w tym Polski, jest ważny dla globalnych graczy na rynku ubezpieczeń, jakie warunki rozwoju ma branża ubezpieczeniowa w Polsce, czy należy spodziewać się podwyżek cen ubezpieczeń oraz jak połączyć dwie kultury organizacyjne w warunkach pracy zdalnej.

Rozmowę poprowadzi Bartosz Majewski, dyrektor Centrum Przedsiębiorczości i Transferu Technologii SGH.

Spotkanie będzie transmitowane na kanale SGH w serwisie YouTube (link do spotkania). Widzowie będą mieli możliwość zadawania pytań.

(AM, źródło: SGH)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here