Decerto dostarczy rozwiązania informatyczne na amerykański rynek ubezpieczeniowy

0
686

Brytyjski Send Technology Solutions Ltd oraz Decerto, polski software house oferujący autorskie oprogramowanie dla ubezpieczycieli, ogłosiły nowe strategiczne partnerstwo w celu dostarczenia platformy underwritingowej – Send Underwriting Workbench – dla ubezpieczycieli komercyjnych i specjalistycznych w Europie i Ameryce Północnej.

Decerto niedawno wspierało Send w dostarczeniu Underwriting Workbench do dużego MGU z siedzibą w USA. Wdrożona u klienta platforma zapewni kompleksowy proces underwritingu, który niweluje chaos związany z przesyłaniem wniosków, nadaje priorytet jakości danych i wzbogaca je we właściwym momencie procesu. Z kolei underwriterom pozwoli skupić się na underwritingu, a nie na kwestiach administracyjnych.

– Współpracujemy z Send od samego początku jego istnienia. Wspaniale było obserwować, jak platforma rozwija się i staje się liderem w swojej kategorii. Cieszy nas fakt sfinalizowania naszego partnerstwa, ponieważ wiemy, że jesteśmy dobrym partnerem technologicznym – skomentował Marcin Nowak, członek zarządu Decerto.

Decerto prowadzi obecnie rozmowy z pozostałymi ubezpieczycielami na amerykańskim rynku w celu wdrożenia autorskich rozwiązań.

(AM, źródło: Decerto)